Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dönüşüm e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dönüşüm PDF EPUB


Franz Kafka

Dönüşüm - Franz Kafka pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Franz Kafka
DOSYA BOYUTU 6,68
TARİH 2019-07-16
ISBN 6057906397
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

‘‘Gregor Samsa, kâbuslarla geçirdiği bir gecenin ardından sabah yatağında uyandığında, kendisini devasa, canavara benzer bir böceğe dönüşmüş olarak buldu.’’Dönüşüm, gerçekle kurgunun iç içe geçtiği bu cümleyle başlar. Gezgin satıcı Gregor, böceğe dönüşür, ailesinin borçlarını zamanla ödeyemez ve onlar için bir külfet hâline gelir. Artık toplumla bağdaşması mümkün olmaz, gün geçtikçe yabancılaşır. Hikâyede genç satıcının neden dönüştüğü açıklanmamakla birlikte Franz Kafka da bununla ilgili söylemde bulunmamıştır.1925’te yayımlanan eser, yazarın 20. yüzyılda çığır açmış uzun hikâyesidir; günümüz okurunu da etkilemeye devam eder. 

...a Franz Kafka'nın Dönüşüm adlı uzun hikayesinin özetini yapacağız ... İ-Dönüşüm Hesabınız ile Oturum Açın ... . Dönüşüm adlı kitabın edebiyat dünyasında kendine has bir yere sahip olduğu aşikar. Kumaş pazarlamacısı olan Gregor Samsa'nın uykusundan kocaman bir böceğe dönüşerek uyanmasıyla başlayan Dönüşüm, giderek gerçeklikle kurmacanın sınırlarını zorlayan müthiş bir anlatıma dönüşür. dönüşüm. şükela: tümü | bugün. herhangi bir maddenin warliin eski formundan ... İ-Dönüşüm Hesabınız ile Oturum Açın ... . şükela: tümü | bugün. herhangi bir maddenin warliin eski formundan cikarak baska formlarda hayat bulmasi olarak nitelendirilebilir... bununla kisitli diildir tabiiki kullanilmis kaat...