Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Nazarbayev LiderliğiBüyük Bozkırın Yükselişi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Nazarbayev LiderliğiBüyük Bozkırın Yükselişi PDF EPUB


Kürşad Zorlu

Nazarbayev LiderliğiBüyük Bozkırın Yükselişi - Kürşad Zorlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kürşad Zorlu
DOSYA BOYUTU 9,70
TARİH 2020-01-02
ISBN 6057908117
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitapta öncelikle Kazakistan’ın Kurucu CumhurbaşkanıSayın Nursultan Nazarbayev’in geçen 30 yıllık dönemde karar ve faaliyetlerinin dayandığı teorik temeller, belirli başlıklar altında sunulmaktadır. Bununla birlikte yaşam öyküsü, zirveye yükselişi ve en önemlisi hangi zihinsel süreçlerle ülkesini adım adım dönüştürdüğü ortaya konulmaktadır. Dolayısıyla bu kitabı okurken siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler bakımından Kazakistan’daki liderlik çehresini bulacaksınız. Ardından Türk dünyasının bütünleşme çabalarında Sayın Nazarbayev’in stratejik liderlik becerisine tanıklık edeceksiniz. Aynı zamanda Kazakistan ve Orta Asya’ya ilişkin merak ettiğiniz farklı konular ve detaylarla karşılaşacaksınız. Belirtmek gerekir ki okuyacağınız tespit ve değerlendir- meler ışığında, adına “Nazarbayev Liderliği” diyebileceğimiz bir tür liderlik davranış modeli gün yüzüne çıkmaktadır. Türk dünyasının “yolbaşçısı”, “aksakalı” konumuna gelen Nursultan Nazarbayev liderliğinde alınan kararlar, gerçekleşen köklü reformlar günümüz yönetim ve siyasetçileri, hatta bu alanda öğrenim gören öğrenciler için bu kitap bir başucu kaynağı hâline gelmektedir.

...nız tespit ve değerlendir- meler ışığında, adına "Nazarbayev Liderliği" diyebileceğimiz bir tür liderlik davranış modeli gün yüzüne çıkmaktadır ... Büyük Bozkırın Yükselişi - Nazarbayev Liderliği | bkmkitap.com ... . 13 TL. Belirtmek gerekir ki okuyacağınız tespit ve değerlendir- meler ışığında, adına "Nazarbayev Liderliği" diyebileceğimiz bir tür liderlik davranış modeli gün yüzüne çıkmaktadır. ‪"Büyük Bozkırın Yükselişi: Nazarbayev Liderliği" adlı kitabım artık Türkiye'de kitapevlerinde ve internette satışta.‬.. ‪ Aynı zamanda Büyük Bozkıra yolculuk yapacaksınız.‬ Prof. 20 TL. Belirtmek gerekir ki okuyacağınız tespit ve değerlendir- meler ışığında ... Büyük Bozkırın Yükselişi - Nazarbayev Liderliği | bkmkitap.com ... .‬.. ‪ Aynı zamanda Büyük Bozkıra yolculuk yapacaksınız.‬ Prof. 20 TL. Belirtmek gerekir ki okuyacağınız tespit ve değerlendir- meler ışığında, adına "Nazarbayev Liderliği" diyebileceğimiz bir tür liderlik davranış modeli gün yüzüne çıkmaktadır. 17.50 TL. Belirtmek gerekir ki okuyacağınız tespit ve değerlendir- meler ışığında, adına "Nazarbayev Liderliği" diyebileceğimiz bir tür liderlik davranış modeli gün yüzüne çıkmaktadır. 18.75 TL. Belirtmek gerekir ki okuyacağınız tespit ve değerlendir- meler ışığında, adına "Nazarbayev Liderliği" diyebileceğimiz bir tür liderlik davranış modeli gün yüzüne çıkmaktadır....