Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ömerle Bir Kutu Macera: İbn-i Batuta e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ömerle Bir Kutu Macera: İbn-i Batuta PDF EPUB


Ayşegül Sözen Dağ

Ömerle Bir Kutu Macera: İbn-i Batuta - Ayşegül Sözen Dağ pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ayşegül Sözen Dağ
DOSYA BOYUTU 7,95
TARİH 2019-12-16
ISBN 6058018440
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Öncü Bilim İnsanları” kitap dizimiz, bilim tarihimizde buluşlarıyla yahut buluşlara olan katkılarıyla gündeme gelmiş bilim insanlarımızın tanıtımını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.Çocuk ve ilk gençlik çağındaki okurlar daima bilim insanlarından, buluşlardan ve teknik ilerleme serüvenlerinden etkilenmişlerdir. Bu sebeple bilim insanlarımızı macera dolu bir hikâye içinde anlattık.Hikâyemizin kahramanı Ömer, dedesinin evindeki çatı katında, gizemli kutuyu açarak içinden çıkan haritadaki yıldıza dokunur. Ömer kutu macerasıyla, geçmişe yolculuk yaparak o an haritada parıldayan yıldızın olduğu yere gider. O bölgede yaşamış ve dünyaya buluşuyla ün salmış bilim insanının ortamına konuk olur. Ömer kendisine ev sahipliği yapan bilim insanının buluşlarını ve dünya bilimine katkılarını yakından tanıma imkânı bulur.Kahramanımız macera dolu hikâyede çıktığı bu gizemli yolculuğundan çok önemli bilgiler öğrenerek evine döner ve öğrendikçe de mutlu olur.Kaşif Çocuk Yayınları tarafından yapım ve yayın çalışması üstlenilerek yürütülen bu proje büyük bir ekipten oluşmaktadır.Amacımız; bilim tarihimizde emeği olan büyük insanları bütün dünyaya ve gelecek nesillere anlatmak ve iyi işler yapan insanların biricik oluşunu dile getirmektir.İyi okuyan, okudukça değer üreten, insanlığın hayrı ve erdemli geleceği için bilimsel çalışmalar yürüten, sanata ve bilime tutkun gençler olmanız dileğiyle...Sağlıcakla okuyunuz. Elinizdeki kitapta “Yeryüzünün Mucidi” İbn-i Batuta’nın birbirinden güzel seyahatlerine tanıklık edeceksiniz. Dünya tarihinin en büyük seyyahlarından biri olarak kabul edilen Faslı Seyyah İbn-i Batuta’nın, 29 yıl süren ve Çin’den İspanya'ya kadar yaklaşık 130 bin kilometreyi bulan seyahatleri ile İtalyan Seyyah Marco Polo'yu geride bıraktığı tahmin ediliyor.Öncü Bilim İnsanı İbn-i Batuta’yı daha yakından tanımak için heyecan dolu bir zaman yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz?

... Batuta'yı daha yakından tanımak için heyecan dolu bir zaman yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? Bu sebeple bilim insanlarımızı macera dolu bir hikâye içinde anlattık ... Ömerle Bir Kutu Macera: İbn-i Batuta - Ayşegül Sözen Dağ ... . 15.52 TL. Öncü Bilim İnsanı İbn-i Batuta'yı daha yakından tanımak için heyecan dolu bir zaman yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? Ayşegül Sözen Dağ. Elinizdeki kitapta *Yeryüzünün Mucidi* İbn-i Batuta'nın birbirinden güzel seyahatlerine tanıklık edeceksiniz. Dünya tarihinin en büyük seyyahlarından biri olarak kabul edilen... Elinizdeki kitapta "Yeryüzünün Mucidi" İbn-i Batuta nın birbirinden güzel seyahatlerine tanıkl ... Ömerle Bir Kutu Macera: İbn-i Batuta Ömerle Bir Kutu Macera... ... . Dünya tarihinin en büyük seyyahlarından biri olarak kabul edilen... Elinizdeki kitapta "Yeryüzünün Mucidi" İbn-i Batuta nın birbirinden güzel seyahatlerine tanıklık edeceksiniz. Dünya tarihinin en büyük seyyahlarından biri olarak kabul edilen Faslı Seyyah İbn-i... 4.60 €. Öncü Bilim İnsan...