Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir de Bakmışsın Uzaklardasın e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir de Bakmışsın Uzaklardasın PDF EPUB


Muhammed Berdibek

Bir de Bakmışsın Uzaklardasın - Muhammed Berdibek pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Muhammed Berdibek
DOSYA BOYUTU 3,69
TARİH 2020-02-17
ISBN 6057525802
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Çok gezen mi yoksa çok okuyan mı bilir? Kadim bir mesele. Aynı zamanda kuyuya atılan bir taş bu. Kim nasıl çıkarırsa o bilir aslında. Bugüne kadar kuyudan çıkardığım bir taş vaki değil ama.” Hikâyeler kimin ayağına gider? Ancak onu anlatabileceklerin. 100’den fazla ülkeye seyahat eden Muhammed Berdibek, bu kez kendi hikâyelerinin peşinden koşuyor, hikâyenin gelip onu bulduğu yerden de yazıyor. Yemen’de bir Türk köyünden Küçük Roma diye tabir edilen Doğu Afrika’da bir şehre, yoga yapan bir taksi şoföründen tavla oynayan Hint ve Pers imparatorlarına, Kudüs’te bir tekkeden Kuala Lumpur’da direğe tapan adama kadar; birçok sıra dışı şehir ve insanla karşılaşıyor. Bir de Bakmışsın Uzaklardasın, Bingöl’den sonra Los Angeles’la başlayan eğlenceli, acayip, macera dolu yolculukların, konaklamaların ve mahsur kalmaların anlatıldığı neşeli bir kitap.

...akmışsın Uzaklardasın, Bingöl'den sonra Los Angeles'la başlayan eğlenceli, acayip, macera dolu yolculukların, konaklamaların ve mahsur kalmaların anlatıldığı neşeli bir kitap ... bir.de - Diese Website Steht Zum Verkauf! - Informationen Zum Thema... ... . Bir de Bakmışsın Uzaklardasın Bingöl'den sonra Los Angeles'la başlayan eğlenceli acayip macera dolu yolculukların konaklamaların ve mahsur kalmaların anlatıldığı neşeli bir kitap. Muhammed Berdibek. "Çok gezen mi yoksa çok okuyan mı bilir? Kadim bir mesele. Aynı zamanda kuyuya atılan bir taş bu. Kim nasıl çıkarırsa o bilir aslında. Bir de bakmışsın uzaklardasın. Berdib ... Bir de Bakmışsın Uzaklardasın - Muhammed Berdibek ... . "Çok gezen mi yoksa çok okuyan mı bilir? Kadim bir mesele. Aynı zamanda kuyuya atılan bir taş bu. Kim nasıl çıkarırsa o bilir aslında. Bir de bakmışsın uzaklardasın. Berdibek, seyahat ettiği 100'den fazla ülkenin izinde, bu kez kendi hikâyelerini adımlıyor. Bir de Bakmışsın Uzaklardasın. Muhammed Berdibek. Profil Kitap. 100'den fazla ülkeye seyahat eden Muhammed Berdibek, "Bir de Bakmışsın Uzaklardasın"da bu kez kendi hikâyelerini anlatıyor… Pazar saat 00:26'de. Cevaplar: 0. Bir de Bakmışsın Uzaklardasın - Profil Yayıncılık - 9786057525802 - Muhammed Berdibek - - "Çok gezen mi yoksa çok okuyan mı bilir? Bir de Bakmışsın Uzaklardasın. KAPAT. %25 indirimli. Bir de Bakmışsın Uzaklardasın, Bingöl'den sonra Los Angeles'la başlayan eğlenceli, acayip, macera dolu yolculukların, konaklamaların ve mahsur kalmaların anlatıldığı neşeli bir kitap. Bir de Bakmışsın Uzaklardasın, Bingöl'den sonra Los Angeles'la başlayan eğlenceli, acayip, macera dolu yolculukların, konaklamaların ve mahsur kalmaların anlatıldığı neşeli bir kitap. "Bir de bakmışsın uzaklardasın". 13 Ara Cuma, 2019 16:35 A+ A- Sesli Dinle. Bingöllü yazar Muhammet Berdibek'in 3. kitabı "Bir de Bakmışsın Uzaklardasın" ocak 2020'de raflarda olacak. 15.75 TL. Bir de Bakmışsın Uzaklardasın Profil Yayınları ürününü tüm kredi kartlarıyla taksitli ve kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz. Bingöllü yazar Muhammet Berdibek, daha önce çıkardığı 2 kitabın ardından "Bir de Bakmışsın Uzaklardasın" kitabın çalışmasını tamamladı. GÜNDEM Haberi....