Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hz. Enes bin Malik (Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi 39) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hz. Enes bin Malik (Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi 39) PDF EPUB


Dr. Mahmut Kelpetin

Hz. Enes bin Malik (Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi 39) - Dr. Mahmut Kelpetin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dr. Mahmut Kelpetin
DOSYA BOYUTU 3,51
TARİH 2020-02-13
ISBN 9754739589
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sahabeyi tanımak, Hz. Peygamber’i, yaşantısını, mücadelesini, tebliğini, davasını, yöntemini, sünnetini, kendisinden sonraki hâdiseleri, fetihleri ve hatta Mekke’yi Medine’yi tanımak demektir. Bu nedenle Hz. Peygamber’in arkadaşlarının hayatını okumak, klasik anlamda biyografi okumaktan çok daha öte bir içeriğe sahiptir. Nitekim Allah, Ahzap suresi 21. ayette inananlar için Elçisi’ni ''en güzel örnek'' olarak gösterirken ilk muhatapları bu ilahî tavsiyenin âdeta sağlaması olmuşlar; onun (sas) rehberliğinde “insanlar için çıkartılmış iyiliği emreden kötülüğü yasaklayan en hayırlı topluluk” haline gelmişlerdir. “Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi” Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz insanına Peygamberimizin arkadaşlarının hayatlarını, modelliklerini akademik veya güncel tartışmalardan uzak, sade, ilk kaynaklara dayalı, sahih bilgiler üzerine kurulmuş kitaplarla tanıtmaktır. Bunun için de kitapların hacimleri ve içerikleri sınırlı tutulmuş, anlaşılır bir dil kullanmaya ayrıca özen gösterilmiştir.

...n "Peygamberimizin İzinde 40 Sahabi" Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz insanına ... Hz. Enes Bin Malik - Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi/39 ... ... Bu nedenle Hz. Peygamber'in arkadaşlarının hayatını okumak, klasik anlamda biyografi okumaktan çok daha "Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi" Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz... 8.40 TL. "Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi" Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz insanına Peygamberimizin arkadaşlarının hayatlarını, modelliklerini akademik veya güncel... 9 TL. "Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi" Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz ... Hz. Enes Bin Malik Peygamberimizin İzinde 40 Sahabi 39 Mahmut... ... ... 9 TL. "Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi" Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz insanına Peygamberimizin arkadaşlarının hayatlarını, Modelliklerini akademik veya güncel... "Peygamberimizin İzinde 40 Sahabi" Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz https://www.kitapsitesi.com/urun/hz-enes-bin-malik-peygamberimizin-izinde-40-sahabi-39. 7.80 TL. "Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi" Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz insanına Peygamberimizin arkadaşlarının hayatlarını, modelliklerini akademik veya güncel... 7.56 TL. "Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi" Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz insanına Peygamberimizin arkadaşlarının hayatlarını, modelliklerini akademik veya güncel... 10.80 TL. "Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi" Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz insanına Peygamberimizin arkadaşlarının hayatlarını, modelliklerini akademik veya güncel... 12 TL. "Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi" Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz insanına Peygamberimizin arkadaşlarının hayatlarını, modelliklerini akademik veya güncel... https://www.ikrakitabevi.com/urun/hz-enes-bin-malik-peygamberimizin-izinde-40-sahabi-39. Beyan Yayınları....