Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ömerle Bir Kutu Macera: İbn-i Sina e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ömerle Bir Kutu Macera: İbn-i Sina PDF EPUB


İrem Şahin Yarar

Ömerle Bir Kutu Macera: İbn-i Sina - İrem Şahin Yarar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İrem Şahin Yarar
DOSYA BOYUTU 8,59
TARİH 2019-12-16
ISBN 6058018426
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Öncü Bilim İnsanları” kitap dizimiz, bilim tarihimizde buluşlarıyla yahut buluşlara olan katkılarıyla gündeme gelmiş bilim insanlarımızın tanıtımını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.Çocuk ve ilk gençlik çağındaki okurlar daima bilim insanlarından, buluşlardan ve teknik ilerleme serüvenlerinden etkilenmişlerdir. Bu sebeple bilim insanlarımızı macera dolu bir hikâye içinde anlattık.Hikâyemizin kahramanı Ömer, dedesinin evindeki çatı katında, gizemli kutuyu açarak içinden çıkan haritadaki yıldıza dokunur. Ömer kutu macerasıyla, geçmişe yolculuk yaparak o an haritada parıldayan yıldızın olduğu yere gider. O bölgede yaşamış ve dünyaya buluşuyla ün salmış bilim insanının ortamına konuk olur. Ömer kendisine ev sahipliği yapan bilim insanının buluşlarını ve dünya bilimine katkılarını yakından tanıma imkânı bulur.Kahramanımız macera dolu hikâyede çıktığı bu gizemli yolculuğundan çok önemli bilgiler öğrenerek evine döner ve öğrendikçe de mutlu olur.Kaşif Çocuk Yayınları tarafından yapım ve yayın çalışması üstlenilerek yürütülen bu proje büyük bir ekipten oluşmaktadır.Amacımız; bilim tarihimizde emeği olan büyük insanları bütün dünyaya ve gelecek nesillere anlatmak ve iyi işler yapan insanların biricik oluşunu dile getirmektir.İyi okuyan, okudukça değer üreten, insanlığın hayrı ve erdemli geleceği için bilimsel çalışmalar yürüten, sanata ve bilime tutkun gençler olmanız dileğiyle...Sağlıcakla okuyunuz. Elinizdeki kitapta dünyada “Hekimlerin Sultanı” olarak tanınan İbn-i Sîna’nın bilimsel çalışmalarına ve buluşlarına tanıklık edeceksiniz. Eserleri Batı’da 600 yıl boyunca temel kitap olarak okutulan dâhi doktor İbn-i Sîna, dünyada “Auicenna” lakabıyla anılmaktadır.Öncü Bilim İnsanı İbn-i Sîna'yı daha yakından tanımak için heyecan dolu bir zaman yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz?

...imsel çalışmalarına ve buluşlarına tanıklık edeceksiniz ... Ömer'le Bir Kutu Macera: İbn-i Sina | bkmkitap.com ... . 15.92 TL. Elinizdeki kitapta dünyada "Hekimlerin Sultanı" olarak tanınan İbn-i Sina'nın bilimsel çalışmalarına ve buluşlarına tanıklık edeceksiniz. 19.90 TL. Elinizdeki kitapta dünyada "Hekimlerin Sultanı" olarak tanınan İbn-i Sina'nın bilimsel çalışmalarına ve buluşlarına tanıklık edeceksiniz. Alış-Veriş Listeme Ekle. Ömerle Bir Kutu Macera: İbn-i Sina. Ömer kutu macerasıyla ... Ömerle Bir Kutu Macera: İbn-i Sina Öncü Bilim İnsanları - 5 ... . Ömerle Bir Kutu Macera: İbn-i Sina. Ömer kutu macerasıyla geçmişe yolculuk yaparak o an haritada parıldayan yıldızın olduğu yere gider. 16.92 TL. Elinizdeki kitapta dünyada "Hekimlerin Sultanı" olarak tanınan İbn-i Sina'nın bilimsel çalışmalarına ve buluşlarına tanıklık edeceksiniz. Eserleri Batı'da 600 yıl boyunca temel kitap olarak okutulan dahi doktor İbn-i Sina, dünyada "Auicenna" lakabıyla anılmaktadır. 16.92 TL. Ömer'le Bir Kutu Macera: İbn-i Sina-Kaşif Çocuk Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat... İrem Şahin Yarar. Kitap Tanıtımı. Elinizdeki kitapta dünyada "Hekimlerin Sultanı" olarak tanınan İbn-i Sina'nın bilimsel çalışmalarına ve buluşlarına tanıklık edeceksiniz....