Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Vahşiler Futbol Takımı 10: 10 Numaralı Marlon e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Vahşiler Futbol Takımı 10: 10 Numaralı Marlon PDF EPUB


Joachim Masannek

Vahşiler Futbol Takımı 10: 10 Numaralı Marlon - Joachim Masannek pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Joachim Masannek
DOSYA BOYUTU 4,63
TARİH 2008-02-01
ISBN 9753317023
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Vahşiler Futbol Takımı, Salon Futbolu Turnuvası'na katılmak üzereydi. Ne var ki takımın en bilinçli oyuncusu 10 Numaralı Marlon, arkadaşı Sihirbaz Rocce ile go-kart yarışı yaparken bir kaza geçirdi ve bunun sonucunda altı hafta sahalardan uzak düştü. Bu süre içinde hayata küsen Marlon, en çok da kazanın sorumlusu olarak gördüğü Rocce'ye kızgındı. Sihirbaz Rocce'nin ise en yakın arkadaşı Marlon'a çok ihtiyacı vardı, çünkü FC Bayern, Rocce'nin babası Brezilyalı futbolcu Giacomo Ribaldo'yu yurt dışındaki başka bir takıma satmak üzereydi. Bu durumda Rocce'nin de babasıyla gitmesi gerekecekti. Bakalım vahşi çocuklar bu kördüğümün içinden çıkabilecek mi?

...kart yarışı yaparken bir kaza geçirdi ... Vahşiler Futbol Takımı 10 - 10 Numaralı Marlon... - Epey ... ... Vahsiler Futbol Takimi, Salon Futbolu Turnuvasi'na katilmak üzereydi. Ne var ki takimin en bilinçli oyuncusu 10 Numarali Marlon, arkadasi Sihirbaz Rocce ile go-kart yarisi yaparken bir kaza geçirdi ve... Vahşiler Futbol Takımı, Salon Futbolu Turnuvasına katılmak üzereydi. Ne var ki takımın en bilinçli oyuncusu 10 Numaralı Marlon, arkadaşı Sihirbaz Rocce ile go-kart yarışı yaparken bir kaza geçirdi... Joachim Masannek. Vahşiler Futbol Ta ... Vahşiler Futbol Takımı 10: 10 Numaralı Marlon - Joachim Masannek ... ... Joachim Masannek. Vahşiler Futbol Takımı, Salon Futbolu Turnuvası'na katılmak üzereydi. Ne var ki takımın en bilinçli oyuncusu 10 Numaralı Marlon... Vahşiler Futbol Takımı, Salon Futbolu Turnuvası'na katılmak üzereydi. Ne var ki takımın en bilinçli oyuncusu 10 Numaralı Marlon, arkadaşı Sihirbaz Rocce ile go-kart yarışı yaparken bir kaza geçirdi......