Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Annemin Gölgesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Annemin Gölgesi PDF EPUB


Doğukan İşler

Annemin Gölgesi - Doğukan İşler pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Doğukan İşler
DOSYA BOYUTU 8,8
TARİH 2019-11-04
ISBN 6050831887
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sesini hatırlayamadığınız birinin sizinle konuşmasını istemek, denizin ortasında otobüs beklemek gibidir. Komik ve umutsuz bir haldesinizdir, ama aynı zamanda da inatla o otobüsün geleceğine inanmışsınızdır. Bu durum, sizin hâlâ umut dolu olduğunuzu gösterir… Annesini henüz çok küçükken kaybetmiş, babasını ise yanı başındayken bulamayan, gözlerinin içine bakamayan, sesini duyamayan bir çocuk… Şu hayatta tutunacak tek umudu, beyaz kâğıtlar üzerine cümleler kurmakta arar. Bir roman yazmayı, bu romanla aydınlatmayı ister annesinin gölgesini. Sahaflar Çarşısı’na uğradığı bir gün dükkânının eşiğinden adım attığı Vefa Bey ve hayranı olduğu, ona yazma yolculuğunda yoldaş olacak ünlü yazar Sevin ablayla tanışmasıyla adım adım hayatı değişmeye başlar. Annemin Gölgesi annesizliğin karanlığında babasını da kaybetmemeye çalışan genç bir yazarın öyküsü. Kitaplar okuyup hikâyeler yazmanın, kalbimizin derinliklerindeki duygularımızı nasıl iyileştireceğini gösteren, umutlu bir roman. 

...r yazarın öyküsü. Kitaplar okuyup hikayeler yazmanın, kalbimizin derinliklerindeki duygularımızı nasıl ... Annemin Gölgesi Doğukan İşler Genç Timaş | 9786050831887 ... ... Bir roman yazmayı, bu romanla aydınlatmayı ister annesinin gölgesini. Annemin Gölgesi annesizliğin karanlığında babasını da kaybetmemeye çalışan genç bir yazarın öyküsü. Bir roman yazmayı, bu romanla aydınlatmayı ister annesinin gölgesini. Annemin Gölgesi annesizliğin karanlığında babasını da kaybetmemeye çalışan genç bir yazarın öyküsü. 15 TL. Annemin Gölgesi annesizliğin karanlığında babasını da kaybetmemeye çalışan genç bir yazarı ... Annemin Gölgesi PDF Kitap İndir - Epub Ebook Oku ... . 15 TL. Annemin Gölgesi annesizliğin karanlığında babasını da kaybetmemeye çalışan genç bir yazarın öyküsü. Kitaplar okuyup hikayeler yazmanın, kalbimizin derinliklerindeki duygularımızı nasıl... Bir roman yazmayı, bu romanla aydınlatmayı ister annesinin gölgesini. Annemin Gölgesi annesizliğin karanlığında babasını da kaybetmemeye çalışan genç bir yazarın öyküsü. 15 TL. Annemin Gölgesi annesizliğin karanlığında babasını da kaybetmemeye çalışan genç bir yazarın öyküsü. Kitaplar okuyup hikayeler yazmanın, kalbimizin derinliklerindeki duygularımızı nasıl... Annemin Gölgesi book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Annemin Gölgesi by Doğukan İşler. Doğukan İşler'in Annemin Gölgesi isimli romanı Timaş Yayınlarından çıktı. Annemin Gölgesi annesizliğin karanlığında babasını da kaybetmemeye çalışan genç bir yazarın öyküsü. Annemin Gölgesi'nin en kilit kişisi sanırım baba. Tüm evi, Umut'un tüm hayatını doldurup hem karanlığı hem ışığı olan şey ise televizyonun yani "annemin gölgesi". 9.16 TL. GENÇ TİMAŞ , Annemin Gölgesi için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. 12 TL. Annemin Gölgesi annesizliğin karanlığında babasını da kaybetmemeye çalışan genç bir yazarın öyküsü. Kitaplar okuyup hikayeler yazmanın, kalbimizin derinliklerindeki duygularımızı nasıl... 11.25 TL. Annemin Gölgesi annesizliğin karanlığında babasını da kaybetmemeye çalışan genç bir yazarın öyküsü. Kitaplar okuyup hikayeler yazmanın, kalbimizin derinliklerindeki duygularımızı nasıl... 9786050831887. 383898. Annemin Gölgesi. Timaş Yayınları. 12.00. Annemin Gölgesi. Açıklama. Taksit Seçenekleri. Yorumlar. Bir roman yazmayı, bu romanla aydınlatmayı ister annesinin gölgesini. Annemin Gölgesi annesizliğin karanlığında babasını da kaybetmemeye çalışan genç bir yazarın öyküsü....