Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hiçbir Şey Rayında Gitmiyorsa Raydan Çık e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hiçbir Şey Rayında Gitmiyorsa Raydan Çık PDF EPUB


Stewart Dawson

Hiçbir Şey Rayında Gitmiyorsa Raydan Çık - Stewart Dawson pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Stewart Dawson
DOSYA BOYUTU 7,22
TARİH 2020-01-20
ISBN 6058084841
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir şeyler yapmak istiyor ama o şeyleri bir türlü yapamıyorsan, bütün çabalarına rağmen elde etmek istediklerini hiçbir şekilde elde edemiyorsan, mutlu olmak istiyor fakat bir türlü mutlu olamıyorsan, iki lafı bir araya getiremeyenlerin zengin olduğunu görüyor ancak sen bütün yeteneklerine rağmen borç içinde kıvranıyorsan, doğru aşkı arıyor lakin onu da bulamıyorsan; her şeyin en iyisini hak ettiğin hâlde bir türlü olmuyorsa sen muhtemelen yanlış raylarda yolculuk yapıyorsun demektir. Evet, “raydan çıkmak” kulağa tehlikeli hatta ürkütücü geliyor, bunun farkındayım elbette ancak hayatı boyunca gittiği raydan hiç çıkmadan yaşayanların hiçbirinin adını hatırlamıyoruz. Öyleyse raydan çıkmak, tehlikeli olsa da büyülü bir karardır, büyüten bir karar… Şimdi unut başına gelenleri, sil yaşadığın bütün kötü deneyimleri ve hiç üzülme, dert etme; bir karar ver sadece. Göreceksin ki bir anda etrafındaki duvarlar, kollarındaki zincirler ve tabii ki altındaki raylar yok olacak ve sen şaşırtıcı bir şekilde istediğin her şeye ulaşacaksın. Sözün özü, hayat bize tek seferlik bir bilet vermiş olsa da raylar sonsuzdur ve insanlar hep raydan çıkanları konuşur.Raysız ve ayarsız bir ömür diliyorum. Stewart Dawson Jr.

...rına rağmen elde etmek istediklerini hiçbir şekilde elde edemiyorsan ... Hiçbir Şey Rayında Gitmiyorsa Raydan Çık | bkmkitap.com ... ... İnceleme ekle. Matmazel Bircan Hiçbir Şey Rayında Gitmiyorsa Raydan Çık'ı inceledi. Eğer gittiğiniz ray hayallerinden çok uzaksa o rayda durmanın bir anlamı yok. Çıkın o raydan. Zafere Ve Mutluluğa Giden Yol - Timuçin Fındık. Sözün özü, hayat bize tek seferlik bir bilet vermiş olsa da raylar sonsuzdur ve insanlar hep raydan çıkanları konuşur. ...boyunca gittiği raydan hiç çıkmadan yaşayanların hiçbirinin ... Hiçbir Şey Rayında Gitmiyorsa Raydan Çık - Stewart Dawson ... . ...boyunca gittiği raydan hiç çıkmadan yaşayanların hiçbirinin adını hatırlamıyoruz. tek seferlik bir bilet vermiş olsa da raylar sonsuzdur ve insanlar hep raydan çıkanları konuşur. Stewart Dawson. Bir ...