Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İsimsizler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İsimsizler PDF EPUB


Fatma Çağdaş Börekçi

İsimsizler - Fatma Çağdaş Börekçi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Fatma Çağdaş Börekçi
DOSYA BOYUTU 5,42
TARİH 2019-10-05
ISBN 6052297421
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Onlar her yerde. Sessizce kaldırımlara yansıyor gölgeleri. Solgun yapraklar gibi dökülüyorlar şehrin üzerine. Sonra rüzgâr süpürüyor onları en tenha köşelere. Yeryüzü daraldıkça daralıyor ve onlar sığamıyor hiçbir yere. Yanından geçiyorlar bazen, fark etmiyorsun.Senin bir adın var. Seni anlatan bir isim... Doğduğunda kulağına seslendiler, bu isimle güldün, bu isimle yürüdün, bu isimle okula başladın. Adın senin sesin. Hayallerin var sesinle büyüyen. Hüzünlerin ve sevinçlerin var. Sana ait, seninle nefes alan kocaman bir hikâyen var.Onların sesi yok, hikâyeleri çoktan unutuldu. Hayalleri toz bulutlarının arasında kayboldu. Onlar artıksadece,isimsizler.

...üm hızıyla devam ediyor. Türkiye'nin gerçeklerine ışık tutan ve seyirciden tam not alan İsimsizler dizisinde yeni gelen isimler oldukça dikkat çekici ... İsimsizler Tüm Bölümler (İlk Bölüm, Son Bölüm) - Kanal D ... . Son dakika İsimsizler haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son isimsizler haberleri anında burada. 25.02.2020 09:52 Başakşehir'de paintball turnuvası binlerce öğrenciyle yapıldı. İsimsizler izle,İsimsizler son bölüm Fragmanı,İsimsizler full izle,İsimsizler canlı izle,İsimsizler tek parça izle. Aksiyon, dram. Yıldız: Bülent Alkış, Uğur Güneş, Volkan Keskin vb. Dil: TR. İsimsizler son bölüm izle. 17 Ara. İsimsizler 27.Bölüm FINAL izle 16 ... Instagram | Isimsizler ... . Aksiyon, dram. Yıldız: Bülent Alkış, Uğur Güneş, Volkan Keskin vb. Dil: TR. İsimsizler son bölüm izle. 17 Ara. İsimsizler 27.Bölüm FINAL izle 16 Aralık 2017....