Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Konuşmamız Gereken Şeyler Var e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Konuşmamız Gereken Şeyler Var PDF EPUB


Cihad Kök

Konuşmamız Gereken Şeyler Var - Cihad Kök pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Cihad Kök
DOSYA BOYUTU 3,11
TARİH 2019-08-28
ISBN 6052287446
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yine ben geldim!Konuşmamız gereken şeyler var ve bence mutlakakonuşmalıyız da!Mesela, türlü fedakârlıklarla, olmadığın biri gibidavranma. Hayır da diyebilmelisin insanlara.Tüm servetin sensin, onu kimse için harcama.Kendini de mutlu etmelisin! Bu dünyada sahip olduğun biricik şeysin.Kimsenin seni görmek istediği gibi olmak zorundadeğilsin. Sen, tek olan varlığınla zaten çok özelsin.Hiç kimse ve hiç bir şey için benliğinden ödünverme! Canı isteyen gitsin!Ama asla, kendine saygını kaybetme! Hatalarınatakılı kalma, hata yapmadan öğrenemiyorsun.Oyunun kuralı bu; hata yapmadan doğruyaulaşamıyorsun.Senin için kimin ne dediğine çok aldırma! Mutluolmak için bazen kör, bazen sağır olmak gerekirunutma!Acı hatıraları teslim et geçmişe! Bırak, dünde kalsınolması gerektiği yerde, geçmişte!Ve bir şeylerin güzel olması için dua ederkensabır da dile lazım olacak;seni, beni, hepimizi buçıkmazlardan sabır kurtaracak.

...lıklarla, olmadığın biri gibi davranma ... Konuşmamız Gereken Şeyler Var - Cihad Kök ... . Hayır da diyebilmelisin insanlara. Konuşmamız gereken şeyler var. Başlık sizi yanıltmasın. İlişkide daha mutlu olmanın yolu partnerinizle olan diyaloğunuzu geliştirmekten geçiyor. Derleyen: Buğra LEVENT. Konuşmamız gereken şeyler var ve bence mutlaka konuşmalıyız da! Mutlu olmak için bazen kör, bazen sağır olmak gerekir unutma! Acı hatıraları teslim et geçmişe! Read Konuşmamız Gereken Şeyler Var from the story DAĞINIK DUMANLAR by cherrygum143 with 14,503 reads. boy, bad. Konuşmamız Gereken Şeyler V ... Bakın Burası Çok Önemli: Toplu Taşıma Araçlarında... - onedio.com ... . boy, bad. Konuşmamız Gereken Şeyler Var. 14.5K 875 143. 9.24 €. Yine ben geldim! Konuşmamız gereken şeyler var ve bence mutlaka konuşmalıyız da! Mesela, türlü fedakârlıklarla, olmadığın biri gibi davranma. Hayır da diyebilmelisin insanlara. Cihad Kök. Kitap Tanıtımı. Yine ben geldim! Konuşmamız gereken şeyler var ve bence mutlaka konuşmalıyız da! Mesela, türlü fedakârlıklarla, olmadığın biri gibi davranma. 15.40 TL. Yine ben geldim! Konuşmamız gereken şeyler var ve bence mutlaka konuşmalıyız da! Mesela, türlü fedakârlıklarla, olmadığın biri gibi davranma. Hayır da diyebilmelisin insanlara. Konuşmamız gereken şeyler var ve bence mutlaka konuşmalıyız da! Senin için kimin ne dediğine çok aldırma! Mutlu olmak için bazen kör, bazen sağır olmak gerekir unutma! Konuşmamız gereken şeyler var ve bence mutlaka konuşmalıyız da! Senin için kimin ne dediğine çok aldırma! Mutlu olmak için bazen kör, bazen sağır olmak gerekir unutma! Arşivler. Ay Seçin Eylül 2018 (1) Şubat 2018 (1) Eylül 2017 (1) Haziran 2017 (1) May...