Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Nasrettin Hoca ile Öğreniyorum / Meyveler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Nasrettin Hoca ile Öğreniyorum / Meyveler PDF EPUB


Zeynep Sofi Efe

Nasrettin Hoca ile Öğreniyorum / Meyveler - Zeynep Sofi Efe pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Zeynep Sofi Efe
DOSYA BOYUTU 6,26
TARİH 2019-10-25
ISBN 2139755024
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çocuklar; Nasrettin Hoca ile hayvanları, meyveleri, sebzeleri, sayıları ve harfleri eğlenerek öğrenecek ve örneğe bakarak hem renkleri hem de serideki birçok kavramı boyayarak tanıyacak.Bu 6’lı seriyle hiç sıkılmadan öğrenmek için can atacak.Bu tür etkinlikler harflerin eğlenceli şekilde öğrenilmesini sağlarken, aynı zamanda ince motor becerilerin gelişimine de katkı sağlayacak.Şimdi, harika boyamalar yapmaya hazır mısınız?

...ı fark eder. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası ... Nasrettin Hoca ile Öğreniyorum / Meyveler ... . Nasrettin Hoca İle Düşünmeyi Öğrenmek. Yazar. Oscar Brenifier. Nasreddin Hoca'nın Eşeği Masalı. Masal masal mat atar, iki tilki ot satar, bindim deveboynuna, gittim Halep yoluna. Halep yolu gül pazar; içinde tilki gezer. Tilki beni korkuttu, kulağını burkuttu. Nasrettin Hoca ile etiketlenmiş 123 içerik bulundu. Nasrettin Hoca gençliğinde bir meyve bahçesine girmiş. Bir ağacın dalına çıkıp eline ne geldiyse kopa ... Kitapi | Nasrettin Hoca İle Düşünmeyi Öğrenmek ... . Bir ağacın dalına çıkıp eline ne geldiyse koparıp yemeye başlamış. Nasrettin Hoca insanları mizahıyla, sözleriyle, zekasıyla ve hazır cevaplığı ile etkilerdi. Birlikte Nasreddin Hoca hakkında bilgiler edinelim; -Türk Edebiyatı'nın mizah kişiliklerinden biridir. Bir gün Hoca Nasrettin, Timur'a bahçesinden bir hediye götürmeye karar verir. Nasrettin Hoca da haddini bilir fazla ziyaret etmez. Düşünür komutan arkadaşına meyve hediye etmelidir. Ünü dünyaca kabul edilen, hemşerisi olmakla gurur duyduğumuz Filozof ve Düşünür Nasreddin Hoca hakkında, Fransız yazar Oscar BRONIFLER ve İsaballe MİLTON. Nasrettin Hoca'nın bir minyatürü.. Türbesi, Akşehir'dedir. Küçük yaşta ilim öğrenmeye başlayan Nasreddîn Hoca, ilk öğrenimine doğduğu köyde imâm olan babası Abdullah Efendide başladı. Halk dilinde Nasrettin Hoca olarak bilinen evliyanın gerçek isimleri: Birincisi : Bektaşı Veli İkincisi : Hoca Üçüncüsü : Seyid Ahmet' tir. Kolektif. Duru Türkçeyle kaleme alınan bu kitaplar, Hocayı yakından tanıtmayı ve onun fıkralarını yeniden keşfettirmeyi hedefliyor. Nasrettin Hoca fıkralarının sonunda... Mutfak Robotları, Su Isıtıcıları, Katı Meyve Sıkacağı, Blender, Fritöz , Doğrayıcı, Tost Makineleri, Çay & Kahve Makineleri, Elektrikli Süpürgeler, Ütüler. Televizyonlar. Nasrettin Hoca günlerden bir gün yolun kenarında kedisini yıkıyormuş. Nasrettin Hoca'yı kedisini yıkarken gören yoldan geçmek...