Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Nasrettin Hoca ile Öğreniyorum / Meyveler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Nasrettin Hoca ile Öğreniyorum / Meyveler PDF EPUB


Zeynep Sofi Efe

Nasrettin Hoca ile Öğreniyorum / Meyveler - Zeynep Sofi Efe pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Zeynep Sofi Efe
DOSYA BOYUTU 12,41
TARİH 2019-10-25
ISBN 2139755024
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çocuklar; Nasrettin Hoca ile hayvanları, meyveleri, sebzeleri, sayıları ve harfleri eğlenerek öğrenecek ve örneğe bakarak hem renkleri hem de serideki birçok kavramı boyayarak tanıyacak.Bu 6’lı seriyle hiç sıkılmadan öğrenmek için can atacak.Bu tür etkinlikler harflerin eğlenceli şekilde öğrenilmesini sağlarken, aynı zamanda ince motor becerilerin gelişimine de katkı sağlayacak.Şimdi, harika boyamalar yapmaya hazır mısınız?

...' dır. Büyük-küçük herkesin sevdiği Nasrettin Hoca, ince zekâsı ve nükteleri ile efsaneleşmiş bir dâhidir ... Nasrettin Hoca ile Öğreniyorum / Meyveler ... . Mektupta Nasrettin hoca figürleri kullanıldı. İşte mektuptaki tavsiyeler Bunun yanında 2'nci gruptaki iyi yıkanmış sebze veya meyveler öğrencilerin vitamin ihtiyacını karşılayacaktır. Nasrettin Hoca ya tutarsa filmi sizlerle. İyi seyirler dileriz. Bir ısınıp bir soğuyan hava yüzünden bahçedeki ağaçların meyvelerini kaybettiğini fark eden Nasreddin Hoca'nın 'küresel ısınma' ... ... konulu sunumlar: "NASRETTIN HOCA'NIN PENCERESINDEN"— Sunum transkripti 2 Nasrettin Hoca fıkraları, öğren ... Kitapi | Nasrettin Hoca İle Düşünmeyi Öğrenmek ... ... ... konulu sunumlar: "NASRETTIN HOCA'NIN PENCERESINDEN"— Sunum transkripti 2 Nasrettin Hoca fıkraları, öğrencilerin keyifle okuduğu ve anlattığı eserler arasındadır....