Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Tao Te Ching e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Tao Te Ching PDF EPUB


Lao Tzu

Tao Te Ching - Lao Tzu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Lao Tzu
DOSYA BOYUTU 3,17
TARİH 2019-10-30
ISBN 6057775191
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Taoculuğun temel kitabı haline gelmiş, seneler önce yazılmış olan Tao Te Ching isimli eserin anlatmak istediği tek şey şuydu: İnsanın doğaya karşı çıksa da hiçbir zaman kazanamayacağı. Bu yüzden de insanların doğayla uyum içinde yaşamasını, doğayı karşılarına değil de yanına almalarını ve huzur içinde yaşamalarını öğütler; aksi halde insanlığın yenilmeye mahkûm olduğunu anlatmaya çalışır. Tao Te Ching yüzyıllar okunmaya devam etmekte ve insanların hayatlarını etkilemektedir.

...Laozi: Hayatı hakkında çeşitli efsaneler olsa da kesin bir bilgi yoktur ... Tao Te Ching - Vikipedi ... . İsmi Çincede hem "yaşlı usta" hem de "yaşlı çocuk" anlamlarına gelmektedir. tao te ching*. şükela: tümü | bugün. (bkz: dao de jing). Structure. In the form we have it now, the Tao Te Ching is in two sections (Tao, containing chapters 1-37; and Te, chapters 38-81), and uses around 5,000 Chinese characters. The Tao Te Ching begins with the idea that the tao is nameless and that it is ineffable, as language is not capable of describing it. Nonetheless, the tao has created the universe. Tao Te Ching, by Lao-Tzu, ... PDF Tao Te Ching ... . Nonetheless, the tao has created the universe. Tao Te Ching, by Lao-Tzu, English translation by j.h. mcdonald. Complete online text. To review and/or buy a copy of the Tao Te Ching, click here: (hardcover) (paperback). The Tao Te Ching Daodejing Dao De Jing or Daode jing simplified Chinese traditional Chinese pinyin Dodjng also simply referred to as the....