Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Tembel miyim? Dahi mi? / Tuş Beyinli 6 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Tembel miyim? Dahi mi? / Tuş Beyinli 6 PDF EPUB


Yusuf Asal

Tembel miyim? Dahi mi? / Tuş Beyinli 6 - Yusuf Asal pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yusuf Asal
DOSYA BOYUTU 7,73
TARİH 2019-11-14
ISBN 6051835495
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Biraz kalın kafalı, biraz tembel olduğumu biliyorum.Onları unutun.Süper Dahi Ömer’ geliyor.Ben sınavlardan değil, sınavlar artık benden korkacak.Kararımı verdim Bilim İnsanı olacağım.Sonunda suçluyu buldum.Bütün suç bilgisayarın, akıllı telefonun ve tabletinmiş.Evet evet, yanlış duymadınız. Onlara ayırdığım vakti derslere ayırsaydım, sınıfın süperi olurdum.Artık uydurma ve sanal başarılara, dur diyorum.Kork benden matematik!Artık tuş beyinli değilim!

... vakti derslere ayırsaydım, sınıfın süperi olurdum ... Tuş Beyinli 6 Tembel Miyim? Dahi mi? ... . Artık uydurma ve sanal başarılara, dur diyorum. Kork benden matematik! Artık tuş beyinli değilim! Yusuf Asal. Biraz kalın kafalı, biraz tembel olduğumu biliyorum. Onları unutun. Süper Dahi Ömer' geliyor. Ben sınavlardan değil, sınavlar artık benden korkacak. Kararımı verdim Bilim İnsanı olacağım. Kampanya kitap setlerinde daha ucuzu yok, banakitapal.com sizin için en uygun fiyata satmayı hedefliyor. Ta ... Tuş Beyinli 6-TEMBEL Miyim Dahi mi ? | Akoluk Kitap Kırtasiye ... .com sizin için en uygun fiyata satmayı hedefliyor. Taksit Seçenekleri. Yorumlar. Tuş Beyinli 6/Tembel miyim Dahi mi ? Tedarik Süresi Ayn...