Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ülkenin Sonuna e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ülkenin Sonuna PDF EPUB


David Grossman

Ülkenin Sonuna - David Grossman pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR David Grossman
DOSYA BOYUTU 5,62
TARİH 2019-08-02
ISBN 6055903701
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kitapları kırkı aşkın dilde okurla buluşan büyük yazar David Grossman’dan son sayfasına değin soluk soluğa okunan bir başyapıt: Ülkenin Sonuna. Grossman, muazzam kurgusu ve okurunu yanı başına çeken doğrudan anlatımıyla her şeyin mümkün göründüğü gençlik günlerinden yetişkinliğin burukluğuna ve aşktan sağ çıksalar da yaşama yenik düşen insanlara dair sarsıcı bir öykü anlatıyor. Ülkenin Sonuna’nın odağında kötü bir haber alacağından emin olan bir kadın, Ora yer alıyor ve Ora, bu haber geldiğinde evde bulunmamak için uzun bir yolculuğa çıkıyor. Grossman, sökülen bir kumaş gibi ilmek ilmek açılan bu büyük romanda Ora’nın öyküsünü üzerinde yaşadığı fakat siyasetine pek de kafa yormadığı topraklara, o toprakların yadsınamaz hakikatini de kurguya karıştırıyor ve çiçek kokularının arasına kaybetme korkusunu, mavi gökyüzünün altına insan ruhunun koyu karanlıklarını yerleştiriyor. Yaşamları bir hastanenin karantina koğuşunda kesişen Ora, Avram ve İlan’ın arasındaki bağlar giderek karışıp düğümlenirken bölgenin geçmişi, insanlarının yaşamlarıyla birlikte çözülüyor ve yaşamın ağırlığından sıyrılmak için uzağa, daha uzağa, ülkenin sonuna yürüyen Ora, ayaklarını bastığı toprak yavaş yavaş dağıldığı sırada kelimelere sarılıyor. Bazı kitaplar insanın yaşamına dokunur... Ülkenin Sonuna, yaşamın dokunduğu bir kitap.

...a değin soluk soluğa okunan bir başyapıt: Ülkenin Sonuna ... Ülkenin Sonuna | bkmkitap.com ... . Kitapları kırkı aşkın dilde okurla buluşan David Grossman, yepyeni kitabıyla Türkçede: Ülkenin Sonuna. ÜLKENİN SONUNA. David Grossman. ÇEV: Dilek Şendil. Ülkenin Sonuna David Grossman Siren Yayınları. Kitapları kırkı aşkın dilde okurla buluşan büyük yazar David Grossman'dan son sayfasına değin soluk soluğa okunan bir başyapıt: Ülkenin Sonuna. Kitapları kırkı aşkın dilde okurla buluşan büyük ya ... David Grossman'ın "Ülkenin Sonuna"Sı Raflarda — Gazete Karınca ... . Kitapları kırkı aşkın dilde okurla buluşan büyük yazar David Grossman'dan son sayfasına değin soluk soluğa okunan bir başyapıt: Ülkenin Sonuna. Ülkenin Sonuna, yaşamın dokunduğu bir kitap... "Ülkenin Sonuna". için 1 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Ülkenin Sonuna. David Grossman. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Ülkenin Sonuna by David Grossman. Ülkenin Sonuna, yaşamın dokunduğu bir kitap. ...more. Kitapları kırkı aşkın dilde okurla buluşan büyük yazar David Grossman'dan son sayfasına değin soluk soluğa okunan bir başyapıt: Ülkenin Sonuna. Ülkenin Sonuna, yaşamın dokunduğu bir kitap. Kitapları kırkı aşkın dilde okurla buluşan büyük yazar David Grossman'dan son sayfasına değin soluk soluğa okunan bir başyapıt: Ülkenin Sonuna. Ülkenin Sonuna, yaşamın dokunduğu bir kitap. Kitapları kırkı aşkın dilde okurla buluşan büyük yazar David Grossman'dan son sayfasına değin soluk soluğa okunan bir başyapıt: Ülkenin Sonuna. Ülkenin Sonuna, yaşamın dokunduğu bir kitap. Ülkenin Sonuna David Grossman Siren Yayınları. Kitapları kırkı aşkın dilde okurla buluşan büyük yazar David Grossman'dan son sayfasına değin soluk soluğa okunan bir başyapıt: Ülkenin Sonuna. Ülkenin Sonuna. David Grossman. Siren Yayınları. Kitapları kırkı aşkın dilde okurla buluşan büyük yazar David Grossman'dan son sayfasına değin soluk soluğa okunan bir başyapıt: Ülkenin Sonuna. Ülkenin Sonuna, yaşamın dokunduğu bir kitap. Ülkenin Sonuna, yaşamın dokunduğu bir kitap. (Tanıtım Bülteninden). Siren Yayınları - Ülkenin Sonuna Sayfa Sayısı 712 - Çevirmen: Dilek Şendil 1. Baskı Ağustos 2019. 46.40 TL. Ülkenin Sonuna'nın odağında kötü bir haber alacağından emin olan bir kadın, Ora yer alıyor ve Ora, bu haber geldiğinde evde bulunma...