Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Şifre ÇözüldüMasonlar'dan Türkiye'ye Kanlı Hediye ASALA-PKK e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Şifre ÇözüldüMasonlar'dan Türkiye'ye Kanlı Hediye ASALA-PKK PDF EPUB


Ali Özoğlu

Şifre ÇözüldüMasonlar'dan Türkiye'ye Kanlı Hediye ASALA-PKK - Ali Özoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ali Özoğlu
DOSYA BOYUTU 6,71
TARİH 2005-04-19
ISBN 9756448962
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Tarihin çeşitli bölümlerinibölümlerini değiştirerek Ermenileri kışkırttık. Dünya basınındakibiraderlerimiz aracılığıyla konuyu açtık, yaydık, destekledik, Ermeni gençlerini Filistin kamplarında "CIA' yardımıyla eğittik, "ASALA' adını verdiğimiz bu örgütü eylem yapacak seviyeye getirdik, silah ve patlayıcı konusunda deneyim kazanmalarını sağladık. Örgüte, ürettiğimiz silah ve malzemeleri sattık, para kazandık. Boğuşsun dursun, oyalansın, kontrolümüzde olsun ve bize ihtiyaç duysun diye Türkiye'ye sorun hediye ettik. Dünyanın neresinde yaşıyor olurlarsa olsunlar, Ermenilerde bir öç alma duygusu yarattık. Geçmişte Ermenilerin Türklere yaptıklarını, sanki Türkler Ermenilere yapmış gibi değiştirip kaşıyarak kapanmış, iyi olmuş bir yarayı yeniden kanattık, Ermenilerin Türkiye'de toprak talep etmelerini, nakit para tazminatı istemelerini önerdik. Bundaki amacımız, Ermenileri toprak sahibi yapmak değildi. Zaten ülkeleri, toprakları vardı. Kendi topraklarını bile kullanamıyorlardı. Ermeniler adına, Türkiye'den istediğimiz topraklar aslında "Büyük İsrail Devleti'nin ilerde sınırlarını yayacağı topraklardı. Biz kendi adımıza şimdilik bu toprakları isteyemezdik. Ermeniler istiyordu. Yetiştirdiğimiz, finanse ettiğimiz yarı deli Ermeni Asala militanları, çeşitli ülkelerde eylem yaparak Türkleri öldürmeye başladılar."ASALA terör örgütü üyeleri, işledikleri cinayetlerden sonra Avrupadevletlerince nasıl korundular? ASALA'nın uyutulmasına kimler nasıl karar verdi? PKK'yı kim, neden ve nasıl besledi? ASALA-PKK ilişkileri nasıl başladı, nasıl gelişti ve iki terör örgütü hangi anlaşmaları imzaladı? PKK'lı teröristler kilisede ayin mi yapıyor? Türk Masonları kimlerdir... Hangi toplantıya, hangi tarihte, kimler katıldı? Masonların aldığı çok önemli kararlar nelerdi? Ve Türkiye'nin geldiği son nokta!..

... yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Şifre Çözüldü-Masonlar'dan Türkiye'ye Kanlı Hediye Asala-PKK kitabına benzeyen kitaplar ... Şifre Çözüldü Masonlar'dan Türkiye'ye Kanlı Hediye ASALA-PKK ... .... İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Şifre Çözüldü Masonlar'dan Türkiye'ye Kanlı Hediye Asala - Pkk. Tarihin çeşitli bölümlerini bölümlerini değiştirerek Ermenileri kışkırttık. %35. Soğuk Savaş Sonrasında Türkiye'nin Ulusal Güvenlik Sorunları. Celil Balkan. Şifre Çözücü: Project Democracy: Sivil Örümceğin Ağında. Şifre Çözüldü-Masonlar'dan Türkiye'ye Kanlı Hediye Asala-PKK. Book. 1 person likes this t ... Şifre Çözüldü-Masonlar'dan Türkiye'ye Kanlı Hediye Asala-PKK ... . Celil Balkan. Şifre Çözücü: Project Democracy: Sivil Örümceğin Ağında. Şifre Çözüldü-Masonlar'dan Türkiye'ye Kanlı Hediye Asala-PKK. Book. 1 person likes this topic. Read reviews from world's largest community for readers. Ermenilerin Türkiye'de toprak... Start by mark...