Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma 3. Sınıf Eğitim Kartları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

3. Sınıf Eğitim Kartları PDF EPUB


Mustafa Işık

3. Sınıf Eğitim Kartları - Mustafa Işık pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mustafa Işık
DOSYA BOYUTU 6,64
TARİH 2020-04-01
ISBN 5856059717
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

BİRAZ ŞİİR BİRAZ PROBLEM TANITIM YAZISI;Bu kartlar ile Matematik dersi artık daha ritmik, daha eğlenceli ve problem çözmek daha kolay... Şiirlerdeki ritmik akış ile problemleri okuyup anlamak ve çözmek hem eğlenceli hem de zevkli hâle getirildi. Biraz Şiir Biraz Problem kartları sınıf seviyeleri dikkate alınarak hazırlandı. 98 mâni ve problemden oluşuyor. 54 adettir. Matematik dersinde işlenen konulara ait dört işlem problemlerini çözmek artık çok zevkli. Bireysel ve grup çalışmalarında kullanıma uygun hazırlandı. Hem okulda hem de evde öğrendiklerinizi pekiştirmenize yardımcı olması düşünüldü. Bu kartlarla bir yandan okuduğunu anlama çalışmaları yapılırken bir yandan da verilenler ve istenenleri belirlemedeki hızınız ve doğru çözüm yapma yeteneğiniz gelişecek ve hızlanacak. Yaz-Sil kalem ile kartlarda bulunan çözüm alanlarına problemleri işlem yaparak çözecek ve sonrasında silebileceksiniz.Manileri okuyup problemleri çözmeye başlayabilirsiniz...Matematik dersi hiç bu kadar şiirsel olmamıştı...Biraz şiir biraz problem bizden çözümleri sizden... MATEMATİK ÜNİTE BİLGİ KARTLARI TANITIM YAZISI;Artık üniteleri ve konuları anlamak, problemleri çözmek daha kolay, daha eğlenceli… Her kart, sınıf düzeyine göre matematik programındaki ünite kazanımlarına uygun şekilde hazırlandı. Ünite konuları sorularla ele alınıp işlenirken BİLGİ Kutularındaki bilgilerle de hatırlatmalar yapıldı. Matematik ünite konularını destekleyen ve ünitelerin öğrenilmesini sağlayan bu kartlarla; konular öğrenilmiş, kavranmış ve konuyla ilgili problemler çözülebilecek duruma gelinmiş olur. Ünite Bilgi Kartları her an her yerde öğrencinin yanında. Özel kutusu ile taşıması kolay. YAZ-SİL kalemi ile sorular çözülebilir, işlem sonrasında da silinebilir. İster evde, ister tatilde, ister yolculukta her an yanı başında. Evde bireysel, okulda grup çalışmalarında kullanılabilecek özellikte. Ünite Bilgi Kartları ile ünite konularını öğrenmek daha renkli, daha zevkli. Hayatın içinden, her an seninle... Eğlence ve oyunla matematik becerilerinizi geliştireceksiniz. PROBLEM KARTLARI TANITIM YAZISI;Bu kartlar, tüm yılın ünite kazanımlarına göre, birbirinden renkli görseller, hatırlatmalar ve kurgu ile hazırlandı. Martı Problem Kartları çocuklarımıza hem okulda ders işlenişi sırasında yardımcı olacak hem de evde öğrendiklerini pekiştirmelerinde yardımcı olacaktır. 92 problem ve 54 adet karttan oluşmaktadır. Problemleri çözüm için bırakılan boş alana çocuklarımız yaz-sil kalem ile çözebilir, çözümde kullandığı işlemleri işlem kutusunda işaretleyerek bir sonraki problem için yola devam edebilirler... Problemler çözüm için senden yardım bekliyor... İyi eğlenceler, iyi çözümler... Problem çok, problem yok, çözüm sende... En Sevilen Çocuk Eğitim Kartlarına Hemen Şimdi Sahip Olun!Çocuklarınız kütüphanesinde mutlaka olması gereken bu kartları henüz sahip değilseniz hemen şimdi sepetinize eklemeyi unutmayın!

...niz. 3. Sınıf Eğitim Kartları. HAVALE :71,73 TL %1 EFT İndirimi ... 3. Sınıf Kart Oyunu - Egitimhane.Com ... . Martı Çocuk Yayınları Fiyatı düşünce haber ver! Biraz Şiir Biraz Problem kartları sınıf seviyeleri dikkate alınarak hazırlandı. Mustafa Işık, Refik Çapar, Emine Sevgi Özen. BİRAZ ŞİİR BİRAZ PROBLEM TANITIM YAZISI; Bu kartlar ile Matematik dersi artık daha ritmik, daha eğlenceli ve problem çözmek daha kolay... Fiziksel Etkinlik Kartları (FEK) sarı kartlar grubu, İlkokul ... 3. Sınıf Eğitim Kartları - Mustafa Işık | kitapyurdu.com ... ... Fiziksel Etkinlik Kartları (FEK) sarı kartlar grubu, İlkokul "Oyun ve Fiziki Etkinlikler " dersi 1. sınıf 1. sınıf matematik 2. sınıf 2. sınıf matematik 3. sınıf 3. sınıf matematik 3. sınıf Türkçe 4. sınıf 4. sınıf... 2017 - 2018 1. Sınıf lkokuma 5. Grup J Harfi Duvara Asmak İçin Kelime Kartları. Açıklama: 2017 - 2018 eğitim ve öğretim yılı...