Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aynalar Şehri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aynalar Şehri PDF EPUB


Justin Cronin

Aynalar Şehri - Justin Cronin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Justin Cronin
DOSYA BOYUTU 9,93
TARİH 2019-06-12
ISBN 6050962925
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Amerikan ordusunun yürüttüğü Nuh Projesi’nin korkunç sonuçları dünyanın sonunu getirmek üzereyken, virallerin atası olan on iki denek ortadan kaldırılmıştır. Hayatta kalan insanlar, korku duvarlarını yıkmaya ve yeni bir dünya kurmaya kararlıdır. Hiçlikten Gelen Kız Amy ile arkadaşlarının şimdi yeni bir amacı vardır: Virüsün bulaştığı ilk kişiyi, hem insan hem de viral özellikleri olan Sıfır’ı yok etmek. Sıfır, onlardan çok uzakta, terk edilmiş Aynalar Şehri’nde, içinde büyük bir acıyla beklemektedir. Amy, bu büyük varoluş mücadelesinde, kendi yaratılış amacını da keşfedecektir. Epik üçlemenin son kitabında, büyük savaş sona eriyor. İnsanlığın tarihi yeniden yazılıyor. Amerikan fantastik edebiyatının en büyük başarılarından biri. Üçlemenin tüyler ürperten son kitabı. 

...dedi? Lütfen e-posta kutunuzu kontrol ediniz ... Aynalar Şehri - Home | Facebook ... . Aynalar Şehri Justin Cronin Doğan Kitap. Sıfır, onlardan çok uzakta, terk edilmiş Aynalar Şehri'nde, içinde büyük bir acıyla beklemektedir. 56.38 TL. Aynalar ŞehriAynalar Şehri - Amerikan ordusunun yürüttüğü Nuh Projesi'nin korkunç sonuçları dünyanın sonunu getirmek üzereyken, virallerin atası olan on iki denek ortadan kaldırılmıştır. Kitabımızın konusuna gelecek olursak 15. ... Aynalar Şehri ... . Kitabımızın konusuna gelecek olursak 15. yüzyıl'da Madrid'de başlayıp ( kökleri daha derinde tabii ki ) "Aynalar Şehri" İstanbul'a kadar uzanan macera. 58.50 TL. Sıfır, onlardan çok uzakta, terk edilmiş Aynalar Şehri'nde, içinde büyük bir acıyla beklemektedir. Amy, bu büyük varoluş mücadelesinde, kendi yaratılış amacını da... 43.07 TL. Sıfır, onlardan çok uzakta, terk edilmiş Aynalar Şehri'nde, içinde büyük bir acıyla beklemektedir. Amy, bu büyük varoluş mücadelesinde, kendi yaratılış amacını da keşfedecektir. 49.73 TL. Sıfır, onlardan çok uzakta, terk edilmiş Aynalar Şehri'nde, içinde büyük bir acıyla beklemektedir. Amy, bu büyük varoluş mücadelesinde, kendi yaratılış amacını da keşfedecektir. Justin Cronin tarafından kaleme alınan Aynalar Şehri Pdf Oku isimli 696 sayfadan oluşan kitap; DOĞAN KİTAP yayınevinin 12/6/2019 Çarşamba tarihinde ve 1... Justin Cronin tarafından kaleme alınan Aynalar Şehri kitabi pdf isimli 696 sayfadan oluşan kitap; DOĞAN KİTAP yayınevinin 12/6/2019 Aynalar Şehri kitabi pdf isimli kitabı inceleyebilirsiniz. Sıfır, onlardan çok uzakta, terk edilmiş Aynalar Şehri'nde, içinde büyük bir acıyla beklemektedir. Amy, bu büyük varoluş mücadelesinde, kendi yaratılış amacını da keşfedecektir....