Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aynalar Şehri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aynalar Şehri PDF EPUB


Justin Cronin

Aynalar Şehri - Justin Cronin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Justin Cronin
DOSYA BOYUTU 8,93
TARİH 2019-06-12
ISBN 6050962925
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Amerikan ordusunun yürüttüğü Nuh Projesi’nin korkunç sonuçları dünyanın sonunu getirmek üzereyken, virallerin atası olan on iki denek ortadan kaldırılmıştır. Hayatta kalan insanlar, korku duvarlarını yıkmaya ve yeni bir dünya kurmaya kararlıdır. Hiçlikten Gelen Kız Amy ile arkadaşlarının şimdi yeni bir amacı vardır: Virüsün bulaştığı ilk kişiyi, hem insan hem de viral özellikleri olan Sıfır’ı yok etmek. Sıfır, onlardan çok uzakta, terk edilmiş Aynalar Şehri’nde, içinde büyük bir acıyla beklemektedir. Amy, bu büyük varoluş mücadelesinde, kendi yaratılış amacını da keşfedecektir. Epik üçlemenin son kitabında, büyük savaş sona eriyor. İnsanlığın tarihi yeniden yazılıyor. Amerikan fantastik edebiyatının en büyük başarılarından biri. Üçlemenin tüyler ürperten son kitabı. 

... Doğan Kitap 9786050962925 Justin Cronin ... Aynalar Şehri - Home | Facebook ... . Aynalar Şehri. 11.3K Reads 836 Votes 19 Part Story. "Soru sormadan yaşa İnsanlara saygılı ol. Merak en büyük günahtır, Ve günahkarların Aynalar Şehrinde yeri yoktur". Bütün bu kişilere ilave olarak Yaşlı adındaki bilgin müslüman kadın,bir haham,bir şeyh,şeyhin yüzünün yarısı yanmış kızı Zülfe,dallarını sokağa sarkıtmış bir armut ağacı ve aynalar şehri İstanbul eşlik etti... Justin Cronin. Amerikan ordusunun yü ... Aynalar Şehri ... ... Justin Cronin. Amerikan ordusunun yürüttüğü Nuh Projesi'nin korkunç sonuçları dünyanın sonunu getirmek üzereyken, virallerin atası olan on iki denek ortadan kaldırılmıştır. Sıfır onlardan çok uzakta terk edilmiş Aynalar Şehri'nde içinde büyük bir acıyla beklemektedir. Amy bu büyük varoluş mücadelesinde kendi yaratılış amacını da keşfedecektir. Sıfır, onlardan çok uzakta, terk edilmiş Aynalar Şehri'nde, içinde büyük bir acıyla beklemektedir. Amy, bu büyük varoluş mücadelesinde, kendi yaratılış amacını da keşfedecektir. Nesrin Göçmen Şiirleri - Aynalar Şehri Sardı bak yüreği zambak kokusu Aynalar şehrinde gölge büyürken Çoğalan özlemler aşkın takısı Gözlerimi kırpan hüzün uyurken . Bir şehir düşün görmek istediğin her şeyi gördüğün bir şehir. Bu şehir öyle eski, öyle büyük olsunki milyonlarca farklı yaşam, milyonlarca farklı hikaye sığsın içine. Elif Şafak, 17. yüzyılda İspanyol Engizisyonu'ndan kaçıp Aynalar Şehri İstanbul'a gelen Sefaradların büyülü gerçeklikle harmanlanmış öyküsünü sunuyor okuyucuya. 49.73 TL. Sıfır, onlardan çok uzakta, terk edilmiş Aynalar Şehri'nde, içinde büyük bir acıyla beklemektedir. Amy, bu büyük varoluş mücadelesinde, kendi yaratılış amacını da... Justin Cronin. Amerikan ordusunun yürüttüğü Nuh Projesi'nin korkunç sonuçları dünyanın sonunu getirmek üzereyken, virallerin atası olan on iki denek ortadan kaldırılmıştır. Bıkıp usanmadan tekrar ediyorum, kafamda hiçbir şüpheye yer kalmasın diye: "Aynala...