Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dik Temel Harfli İlk Okuma Kitabım (10 Kitap) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dik Temel Harfli İlk Okuma Kitabım (10 Kitap) PDF EPUB


Dik Temel Harfli İlk Okuma Kitabım (10 Kitap) -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 7,62
TARİH 2019-10-08
ISBN 6050321210
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

1. e l a k i n2. o m u t ü y3. ö r I d s b4. z ç g ş c p5. h v ğ f j6. Kısa Kısa Hikâyeler7. Okuma Anlama Metinleri8. Şarkılı Masallar9. Şiir Saati10. Benekli İlk kitaplarımız renkli hecelerden,Son 5 kitabımız kısa kısa metinlerden oluşmaktadır. Sevgili Öğretmenler, Değerli Anneler ve Babalar,Çocuklar, hızlı okumanın önemini yetişkinler kadar kavrayamazlar. Fakat bu beceriyi yetişkinlerden çok daha çabuk kazanırlar. Elinizdeki kitapçocuklarınıza hızlı ve akıcı okumayı desteklemek için hazırlanmıştır.Kitapta okuma yazma döneminde öğrenilen seslere yönelik oluşturulan karesel metinlerle ve renkli hece uygulamasıyla öğrencilerin heceleri kolay fark edip okuma hızlarını artırmak amaçlanmıştır . 

...umayı desteklemek için hazırlanmıştır ... Dik Temel Harfli İlk Okuma Kitabım Elakin / 10 Kitap | bkmkitap.com ... . Kitapta okuma yazma döneminde öğrenilen seslere yönelik oluşturulan karesel metinlerle ve renkli hece uygulamasıyla öğrencilerin heceleri kolay fark edip okuma hızlarını artırmak amaçlanmıştır . Martı Yayıncılık >. 7-10 Yaş Okuma Kitapları >. Fakat bu beceriyi yetişkinlerden çok daha çabuk kazanırlar. Elinizdeki kitap çocuklarınıza hızlı ve akıcı okumayı desteklemek için hazırlanmıştır. Kitapta okuma yazma döneminde öğrenile ... Dik Temel Harfli İlk Okuma Kitabım (10 Kitap) - Pınar Türker ... . Kitapta okuma yazma döneminde öğrenilen seslere yönelik oluşturulan karesel metinlerle ve renkli hece uygulamasıyla öğrencilerin heceleri kolay fark edip okuma hızlarını artırmak amaçlanmıştır . ...ç g ş c p 5. h v ğ f j 6. Kısa Kısa Hikâyeler 7. Okuma Anlama Metinleri 8. Şarkılı Masallar 9. Şiir Saati 10. Martı Çocuk Yayınları, Martı Çocuk Yayınları, MartıÇocuk Dik Temel Harfli İlk Okuma Kitabım... 7. Okuma Anlama Metinleri. 8. Şarkılı Masallar. 9. Şiir Saati. 10. Benekli. İlk kitaplarımız renkli hecelerden, Son 5 kitabımız kısa kısa metinlerden oluşmaktadır. 7. Okuma Anlama Metinleri. 8. Şarkılı Masallar. 9. Şiir Saati. 10. Benekli. İlk kitaplarımız renkli hecelerden, Son 5 kitabımız kısa kısa metinlerden oluşmaktadır. 18.85 TL. İLK OKUMA KİTABIM HAKKINDA BİLGİ 1. e l a k i n 6. Kısa Kısa Hikâyeler 2. o m u t ü y 7. Okuma Anlama Metinleri 3. ö r I d s b 8. Şarkılı Masallar 4. z ç g ş c p 9. Şiir Saati 5. h v ğ f j 10. Tüm kategorilerde 12 + Yaş İstanbul Kitapları 5-8 Sınıf Kağıt Ürünleri 7-12 Yaş Kaynak Kitaplar 9. Sınıf Kişisel Gelişim Anı (hatırat) Kişisel-Bireysel Gelişim Anlatı Kültür Annelik-Babalık-Aile LES-ALES... Online Kitap Satış Mağazası Kitap16 - Akademik Kitaplar, Hikayeler , Roman , Bilimsel Kitaplar. z ç g ş c p 5. h v ğ f j 6. Kısa Kısa Hikayeler 7. Okuma Anlama Metinleri 8. Şarkılı Masallar 9. Şiir Saati 10. ...m u t ü y 7. Okuma Anlama Metinleri 3. ö r I d s b 8. Şarkılı Masallar 4. z ç g ş c p 9. Şiir Saati 5. h v ğ f j 10. Benekli İlk kitaplarımız renkli hecelerden, Son 5 kitabımız kısa kısa metinlerden oluşmaktadır. Okuma Anlama Metinleri8. Şarkılı Masallar9. Şiir Saati10. Fakat bu beceriyi yetişkinlerden çok daha çabuk kazanırlar. Elinizdeki kitap çocuklarınıza hızlı ve akıcı okumayı desteklemek için hazırlanmıştır. 10. Benekli. Ilk kitaplarımız renkli hecelerden. Son 5 kitabımız kısa kısa metinlerden oluşmaktadır. Elinizdeki kitap çocuklarınıza hızlı ve akıcı okumayı desteklemek için hazırlanmıştır....