Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kafadan Kontaklar 2 / Adrese Teslim (Karton Kapak) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kafadan Kontaklar 2 / Adrese Teslim (Karton Kapak) PDF EPUB


Philip Ardagh

Kafadan Kontaklar 2 / Adrese Teslim (Karton Kapak) - Philip Ardagh pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Philip Ardagh
DOSYA BOYUTU 5,8
TARİH 2019-04-29
ISBN 6057843050
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kafadan Kontaklar Ailesi’yle tanışanlar bilir.Bu aile, öyle düşündüğünüz gibi minnoş bir aile değil.“Nasıl?” mı dediniz?Sıkı durun!Komik, Kötü, Kokuşuk…Üstelik türlü türlü afacanlık peşinde.Kocaman bir filin çektiği, dondurma arabasından bozmabir karavanda yaşar onlar.Birinci kitabı okuyanlar iyi bilir:Bu aile için sıradan bir gün, belalı bir gün demektir. Ve şimdi, yeni bir macera kapılarını çalmak üzere…Ama bu seferki çok gizli; kimse duymamalı!Bay Grunt, küçük bir varilin içindeki küçücük bir adamıteslim etmesi gereken yeri bulmalı.Ama bu yer öyle bir yer ki… Bi’ dakika!Beni lafa tutup her şeyi anlattıracaksınız değil mi?Yo yo yo, dedim ya çok gizli.Kimse duymamalı; e tabii, kitabı okuyanlar hariç!

...ile, öyle düşündüğünüz gibi minnoş bir aile değil ... Kafadan Kontaklar 2 / Adrese Teslim (Karton Kapak) - Philip Ardagh ... . Kafadan Kontaklar 2 Adrese Teslim. Marka : Parodi Yayınları. Barkod : 9786057843050. Kafadan Kontaklar Ailesi'yle tanışanlar bilir. Bu aile, öyle düşündüğünüz gibi minnoş bir aile değil. Ürün Adı: Kafadan Kontaklar 2 Adrese Teslim Ürün Kodu: 9786057843050 Basım Yılı: 2019.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Philip Ardagh. Kafadan Kontaklar Ailesi'yle tanışanlar bilir. Bu aile, ... Kafadan Kontaklar 2 Adrese Teslim Ciltli - 12.50 TL ... . Kafadan Kontaklar Ailesi'yle tanışanlar bilir. Bu aile, öyle düşündüğünüz gibi minnoş bir aile değil. "Nasıl?" mı dediniz? Sıkı durun! Komik, Kötü, Kokuşuk… Üstelik türlü türlü afacanlık peşinde. 9.80 TL. Kafadan Kontaklar Ailesi'yle tanışanlar bilir. Bu aile, öyle düşündüğünüz gibi minnoş bir aile değil. "Nasıl?" mı dediniz? Sıkı durun! Komik, Kötü, Kokuşuk… Üstelik türlü türlü afacanlık peşinde. 15.30 TL. Kafadan Kontaklar 2 - Adrese Teslim-Parodi Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Kafadan Kontaklar Ailesi'yle tanışanlar bilir. Karton. Bay Grunt, küçük bir varilin içindeki küçücük bir adamı teslim etmesi gereken yeri bulmalı. Philip Ardagh. Kafadan Kontaklar Ailesi'yle tanışanlar bilir.Bu aile, öyle düşündüğünüz gibi minnoş bir aile değil."Nasıl?" mı dediniz? Sıkı durun!Komik, Kötü, Kokuşuk… : Karton. Kağıt. : 2.Hamur. Boyut. : 135 X 195. Bay Grunt, küçük bir varilin içindeki küçücük bir adamı teslim etmesi gereken yeri bulmalı. Kafadan Kontaklar 3; Tabana Kuvvet. 5.78 5.78. Philip Ardagh. Ürüne gitmek için tıklayın. Kafadan Kontaklar 4 Buraya Kadarmış Karton Kapak. Kafadan Kontaklar 2 Adrese Teslim Karton Kapak....