Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Müthiş Marvel Hikayeleri / Spider-Man Kahramanların Saldırısı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Müthiş Marvel Hikayeleri / Spider-Man Kahramanların Saldırısı PDF EPUB


Rich Thomas JR.

Müthiş Marvel Hikayeleri / Spider-Man Kahramanların Saldırısı - Rich Thomas JR. pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Rich Thomas JR.
DOSYA BOYUTU 11,15
TARİH 2019-12-23
ISBN 6052423882
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

ÖRÜMCEK, ARKADAŞLARIYLA MI SAVAŞACAK?Peter Parker, hayatının büyük bir kısmını okulu, arkadaşlarını ve gizli süper kahraman kimliği Spider-Man’i BİR ARADA GÖTÜRMEYE çalışarak geçiriyor. Genel olarak bunları DENGELEME konusunda oldukça başaralı ama lise futbol takımının oyun kurucusu Flash Thomson ona kabadayılık tasladığında, güçlerini kontrol altında tutmanın da bir yolunu bulmak zorunda. Yetmezmiş gibi Daredevil, Nova, Thing ve Iron Man de tuhaf davranmaya başlayıp tüm New York şehrine ZARAR vermeye başladılar ve günü kurtarmak da Örümcek’e kaldı. Ama Flash kendini bu süper kahramanların ortasında bulduğunda, Peter bir karar vermek zorunda. Azılı düşmanını koruyup… KAHRAMANLARIN SALDIRISINI ÖNLEYEBİLECEK Mİ?

... kahraman kimliği Spider-Man'i BİR ARADA GÖTÜRMEYE ... Müthiş Marvel Hikayeleri / Spider-Man Kahramanların Saldırısı... ... ... ...ve gizli süper kahraman kimliği Spider-Man'i BİR ARADA GÖTÜRMEYE çalışarak geçiriyor. başlayıp tüm New York şehrine ZARAR vermeye başladılar ve günü kurtarmak da Örümcek'e kaldı. Orjinal Adı. A Mighty Marvel Chapter Book: Spider-Man Attack of the Heroes. Sayfa Sayısı. Ama Flash kendini bu süper kahramanların ortasında bulduğunda, Peter bir karar vermek zorunda. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Müthiş ... Müthiş Marvel Hikayeleri / Spider-Man Kahramanların Saldırısı... ... . Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Müthiş Marvel Hikayeleri Spider Man Kahramanların Saldırısı. Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Bu yazımızda sizlere öncelikle BETA KIDS tarafından piyasaya sürülen ve Rich Thomas JR. imz...