Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Pekmez Sanat Müzesinde e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Pekmez Sanat Müzesinde PDF EPUB


Şahika Yaman Bayram

Pekmez Sanat Müzesinde - Şahika Yaman Bayram pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Şahika Yaman Bayram
DOSYA BOYUTU 11,95
TARİH 2019-05-04
ISBN 6056922527
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Pekmez biraz çekingen bir karıncayiyen. Neyse ki meraklı. İnsanların peşine takılıp müzeye gidiyor.Acaba pencerelerde gördüğü üzümler gerçek mi?Ya şu göl kenarı?Günümüzde müzeler sıkıcı yerler olarak biliniyor. Bu kitap, eğitim ve sanat açısından oldukça gerekli olan bu mekânları, çocuklar için anlaşılır ve ilgi çekici hale getirmeyi amaçlıyor.Çocuk Sanat Müzesi’ndeki tabloları keşfeden Pekmez’in iki parmağıyla bile resim yapabildiğini gören çocuklar, sanat eseri yaratma cesaretini bulacaklar. (6 yaş ve üzeri)

.... Çocuk Sanat Müzesi'ndeki tabloları keşfeden Pekmez'in iki parmağıyla bile resim yapabildiğini gören çocuklar, sanat eseri yaratma cesaretini bulacaklar ... twitter.com/hashtag/pekmezsanatmüzesinde ... . 21.60 TL. Çocuk Sanat Müzesi'ndeki tabloları keşfeden Pekmez'in iki parmağıyla bile resim yapabildiğini gören çocuklar, sanat eseri yaratma cesaretini bulacaklar. Pekmez biraz çekingen bir karıncayiyen. Neyse ki meraklı. Bu kitap, eğitim ve sanat açısından oldukça gerekli olan bu mekânları, çocuklar için anlaşılır ve ilgi çekici hale getirmeyi amaçlıyor. Çocuk Sanat Müzesi'ndeki tabloları keşfeden Pekmez'in iki parmağıyla bile resim yapabildiğini gören çocuklar, sanat eseri yaratma cesaretini bulacaklar ... Pekmez Sanat Müzesinde ... . Çocuk Sanat Müzesi'ndeki tabloları keşfeden Pekmez'in iki parmağıyla bile resim yapabildiğini gören çocuklar, sanat eseri yaratma cesaretini bulacaklar. Pekmez Sanat Müzesinde. Kargoya verilme süresi 3 gün. Bu kitap. eğitim ve sanat açısından oldukça gerekli olan bu mek nları. çocuklar için anlaşılır ve ilgi çekici hale getirmeyi amaçlıyor. Ürün Adı: Pekmez Sanat Müzesinde Ürün Kodu: 9786056922527 Basım Yılı: 2019.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Şahika Yaman Bayram. 17.57 TL. Çocuk Sanat Müzesi'ndeki tabloları keşfeden Pekmez'in iki parmağıyla bile resim yapabildiğini gören çocuklar, sanat eseri yaratma cesaretini bulacaklar. (6 yaş ve üzeri). 20.40 TL. Pekmez Sanat Müzesinde-Gergedan Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. kitaphanen.com´da uygun fiyata Gergedan Yayınları markalı Pekmez Sanat Müzesinde 9786056922527 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Pekmez Sanat Müzesinde (9786056922527). Marka : Şahika Yaman Bayram. Pekmez biraz çekingen bir karıncayiyen. Neyse ki meraklı. İnsanların peşine takılıp müzeye gidiyor....