Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Günlüklerden ve Makalelerden Seçmeler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Günlüklerden ve Makalelerden Seçmeler PDF EPUB


Soren Kierkegaard

Günlüklerden ve Makalelerden Seçmeler - Soren Kierkegaard pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Soren Kierkegaard
DOSYA BOYUTU 11,19
TARİH 2005-04-08
ISBN 9759044056
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Günlüklerin en eskileri 1831-1832 yıllarına, Kierkegaard'ın üniversite öğrencisi olduğu ilk yıllarına ilişkin olup, daha çok notlar, kopyalar ve çevirilerden oluşmaktadır. Bu kitapta seçilen kayıtlar 1834 yılından, Kierkegaard'ın üniversite öğreniminin dördüncü yılından başlıyor.İlk kayıtlar annesinin 31 Temmuz'da ölmesinden hemen öncesine ait. Bu kayıtlarda bu olayın arka planına, Kierkegaard'ın kendisinin ve ailesinin yaşamının geçtiği ortama ilişkin bazı izleri görmek mümkündür. Okuyucu bu olaya ilişkin hiçbir kayıt göremeyecektir.Ancak dört yıl sonra babası öldüğünde Kierkegaard, bu olayı yalnızca kaydetmekle kalmamış, ayrıca dikkatle not etmiş ve anlatmıştır.

...Want to Read Let us know what's wrong with this preview of Günlüklerden ve Makalelerden Seçmeler by Søren Kierkegaard ... Günlüklerden ve Makalelerden Seçmeler - Soren Kierkegaard ... . Anasayfa Günlüklerden ve Makalelerden Seçmeler. Soren Kierkegaard. Kargo BEDAVA. Okurhan. Kitaplığa Ekle. Günlüklerden ve Makalelerden Seçmeler. Soren Kierkegaard. Günlüklerden ve Makalelerden Seçmeler ile ilgili kitaplar. Tek Başıma. Günlüklerden ve Makalelerden Seçmeler. Sören Kierkegaard. GÜNLÜKLERDEN VE MAKALELERDEN SEÇMELER - GENEL özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detayl ... Günlüklerden ve Makalelerden Seçmeler Soren Kierkegaard ... . Sören Kierkegaard. GÜNLÜKLERDEN VE MAKALELERDEN SEÇMELER - GENEL özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin....