Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Av e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Av PDF EPUB


Cem Savran

Av - Cem Savran pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Cem Savran
DOSYA BOYUTU 12,62
TARİH 2020-04-21
ISBN 6257902212
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Havada kanat çırparak bir süre asılı duran bir yalıçapkını aniden kendini yer çekimine bırakarak beynimin buz mavisi kıvrımları arasına daldı. Oradan en umutvar düşüncelerin capcanlı sözcüklerinden birini kaparak havalandı. Sözcük, kıpır kıpır, hayat dolu bir balık yavrusuna dönüşmüş, kuşun gagasında can havliyle çırpınıyordu, ancak bu nafile çaba onu kurtarmaya yetmedi. Yalıçapkını bir hamlede onu gagasının makasında çevirerek yuttu... Sonra yine bir an için havada asılı kalarak kendini yükseklerden aşağı bırakıp dalışa geçti. İkinci sözcüğü de yerinden söküp beynimin dalgaları arasından ıslak kanatlarını çırparak göğe yükseldi... Kanat çırpışlarının yarattığı rüzgâr, gagasının açtığı yaraların acısını dindirmeye yetmiyordu.Bir tuhaflık vardı. Ya baygın olmalıyım ya da uykuda...Uyanık olsam tepip kırmaz mıydı bu kuşun kanatlarını, benim fırtınalı düşüncelerim?.." 

...ınmaları gerektiren ve avlanacak hayvanları büyüsel işlemlerle daha önceden etkilemeyi amaçlayan büyü türü ... Avmarketi ... . Olta Makinesi, Olta Kamışı, Olta Takımı, Misina, Yem Gibi Balık Av Malzemeleri En Ucuz Fiyat, Kapıda Ödeme ve 12 Taksit Fırsatı AvStok.com Av Marketi. Bu nedenle konunun uzmanları avcılık ile ilgilenen kişiler her zaman için en kaliteli ve güvenilir firmalar tarafından imâl edilmiş olan av malzemelerinin kullanımasını önermektedir. Çok satılan ürünlerimiz şarjörlü av tüfekleri süperpoze av tüfekleri çifte kırma av tüfekleri pompalı a ... Avmarketi ... . Çok satılan ürünlerimiz şarjörlü av tüfekleri süperpoze av tüfekleri çifte kırma av tüfekleri pompalı av tüfekleri. Av Malzemeleri Fiyatları arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Avcıları Av Marketi En kaliteli ve güvenilir Av Tüfekleri,Havalı Tüfekler, Havalı Tabancalar, Av Fişekleri en uygun fiyatlarla Avburada.com'da. Online Av Balık Malzemeleri Alışveriş Sitesi - Balık Avı Malzemeleri ve Olta Çeşitleri, Balıkçılık Malzemeleri, Misina, İğne, Av Malzemeleri. Çifte Kırma Av Tüfekleri. İletişim. Kral Arms Azarax Ahşap Otomatik Av Tüfeği Fiyat Sorun. Torun Mod 409 Süperpoze Av Tüfeği Fiyat Sorun. Menu. Doğan Av Bayi Hakkında. Bozkurt Av Market av tüfeklerinde geniş ürün yelpazesi ile karşınız. Yerli av tüfekleri, ithal av tüfekleri, ikinci el tüfek pazar ve her türlü av tüfeği yedek parça & aksesuar sitemizde sizleri bekliyor. Atlantis otomatik av tüfeği. Modeli. Atlantis as gold kodu=X1. Levyeli rowalver toplu av tüfeği. Üretici firma. Akıncılar silah sanayi. Morakniv® Companion Mg Av Bıçağı. Black Fox Av Bıçağı 42 cm. 425,00 ₺. Sepete Ekle Daha Fazla. Domuz Avı Wildboar Hunting 2020. Silikon Yemler. Kara Avı Malzemeleri. Av Fişekleri. 12 Cal Av Fişekleri. Hobidaşlarımız sadece müşterimiz değil, aynı zamanda dostumuzdur. Kara avı, balık avı, kampçılık, doğa sporları, outdoor giyim ve ilgili yan kategorilerde 80.000'in üzerinde ürün. D-Doxcarms - Yıldırım Av Bayi ONLİNE ALIŞVERİŞ. 175 incele tüm av kıyafetleri ürünlerimiz. Bıçak modeller. D-Doxcarms B-1 Av Bıçağı. ÖNEML...