Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bilim Tarihine Adanan Ömür Kırk Derste Fuat Sezgin e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bilim Tarihine Adanan Ömür Kırk Derste Fuat Sezgin PDF EPUB


Cumali Sever

Bilim Tarihine Adanan Ömür Kırk Derste Fuat Sezgin - Cumali Sever pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Cumali Sever
DOSYA BOYUTU 4,67
TARİH 2020-02-08
ISBN 6057619495
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

O, tarihimizdeki gizli hazineleri, gün yüzüne çıkardı. Bıraktığı eserlerle tarihimizle gurur duyacağımız çalışmalara imza attı. Günde 17-18 saat çalıştı. 27 dil öğrendi. Müslüman bilim adamlarının bilim tarihine katkılarını ortaya koymak için 60 ülkenin kütüphanesinde araştırmalar yaptı. 400 bin cilt yazma eser inceledi. 1400 cilt eserin basımını gerçekleştirdi ve ismini tarihe altın harflerle yazdırdı. Bilim tarihinde çığır açtığı için 2019 yılına “Fuat Sezgin Yılı” denildi. Bu kitapta, Fuat Sezgin’in bitmeyen okuma aşkını, sönmeyen azmini ve sıfırdan zirveye yükselten başarı sırlarını keşfedeceksiniz. Hayallerine doğru emin adımlarla yürümek isteyen herkesin, özellikle de öğrencilerimizin kesinlikle okuması gerekir.

.....yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Bilim Tarihine Adanan Ömür Kırk Derste Fuat Bilim tarihinde çığır açtığı için 2019 yılına "Fuat Sezgin Yılı" denildi ... Bilim Tarihine Adanan Ömür Kırk Derste Fuat Sezgin - Cumali Sever ... . Bilim tarihinde çığır açtığı için 2019 yılına "Fuat Sezgin Yılı" denildi. Bu kitapta, Fuat Sezgin'in bitmeyen okuma aşkını, sönmeyen azmini ve sıfırdan zirveye yükselten başarı sırlarını keşfedeceksiniz. Cumali Sever. O, tarihimizdeki gizli hazineleri, gün yüzüne çıkardı. Bıraktığı eserlerle tarihimizle gurur duyacağımız çalışmalara imza attı. G ... Bilim Tarihine Adanan Ömür Kırk Derste Fuat Sezgin... - Epey ... . Cumali Sever. O, tarihimizdeki gizli hazineleri, gün yüzüne çıkardı. Bıraktığı eserlerle tarihimizle gurur duyacağımız çalışmalara imza attı. G...