Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir Gazetecinin Yolculuk Notları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir Gazetecinin Yolculuk Notları PDF EPUB


Jules Verne

Bir Gazetecinin Yolculuk Notları - Jules Verne pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jules Verne
DOSYA BOYUTU 7,96
TARİH 2019-04-18
ISBN 6052944837
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Fransız bir gazeteci olan Cladius Bombarnac, çeşitli ülkeleri gezip orada gördüğü enteresan şeyleri ve ilginç insanlarla yaptığı röportajları çalıştığı gazeteye gönderen gezici bir muhabirdir. Şimdiki görevi ise Tiflis’ten Pekin’e yolculuk yapıp bu yolculuk sırasında yaşadıklarını, gördüklerini ve yaptığı röportajları okurlarına aktarmaktır.Büyük Transasya treniyle yola çıkan Bombarnac, hiçbir olay olmadığından yakınıp tam ümidini kesmişken kendini öyle maceralar içinde bulur ki, bir süre sonra kendisi bile kimin kim olduğunu karıştırır ve başına gelmeyen kalmaz.

...Yolculuk Notları'ı inceledi. Kapalı Mavi Bir Gazetecinin Yolculuk Notları'ı inceledi ... Bir Gazetecinin Yolculuk Notları - Jules Verne ... . Gönderi bildirimlerini aç Gönderiyi akışta gizle. Jules Verne. Acar gazeteci Cladius Bombarnac, Hazar Denizi kıyısından Çin İmparatorluğu'nun başkentine giden Asya postası trenine binerek yol boyunca görüp yaşadıklarını haber yapmakla... bir gazetecinin yolculuk notları. şükela: tümü | bugün. 1892 basım tarihli jules verne romanı. kitabın orijinal adı claudius bombarnac olup ... Bir Gazetecinin Yolculuk Notları - Jules Verne ... . 1892 basım tarihli jules verne romanı. kitabın orijinal adı claudius bombarnac olup, bir gazetecinin tren ve gemide geçen, gürcistan'dan çin'e... Oradan da on üç günlük bir y...