Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dağ Kaşındı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dağ Kaşındı PDF EPUB


Simla Sunay

Dağ Kaşındı - Simla Sunay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Simla Sunay
DOSYA BOYUTU 12,93
TARİH 2020-03-11
ISBN 6052079843
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir gün keçisi Kaçar’ın peşinden dağın eteklerine çıkan Gün, toprak yutmuş fil sesine benzeyen kalın bir ses duyar. Konuşan, sırtı kaşınan dağdır. Şaşırır Gün, dağ konuşur mu? Peki, hiç kaşınır mı? Madencilerin, mermercilerin cildini bozduğu; yapıcıların sırtına asfalt döktüğü dağ hem konuşur hem de kaşınır.Köy halkı, dağın kaşındığına önce inanmaz ama ne zaman ki arka arkaya sarsıntılar olur, ona inanmakla kalmaz dağın her istediğini yapmaya karar verirler ve onu kaşımaya başlarlar. Hatta daha iyi kaşımak için ağaçları keserler. Bunun üzerine dağ önce kusar, sonra üşüyüp hastalanır, en sonunda da susar. Dağın niye sustuğunu köye gelen bilge dağcı öğrenecektir. Dağın denizden de bir isteği vardır...Deneyimli yazar Simlâ Sunay’ın doğa-insan ilişkisini, bu ilişkinin hem doğa hem insan üzerindeki etkilerini anlattığı kitabı Dağ Kaşındı, yenilenen içeriği ve çizer Burcu Yılmaz’ın yeni resimleriyle raflarda yerini alıyor. 

...hem insan üzerindeki etkilerini anlattığı kitabı Dağ Kaşındı, yenilenen içeriği ve çizer Burcu Yılmaz'ın yeni ... Dag Kasindi ... ... Dağ Kaşındı. Yorumları oku(0)Toplam Gösterim (104). Kim demiş dağlar konuşmaz diye? Ayağını taştan yere vur! Tap tap tap! Taş konuşursa, dağ da konuşur! Dağ Kaşındı/Simla Sunay en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Dağ Kaşındı/Simla Sunay incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Kitabın Orjinal Adı. : Dağ Kaşındı. Konuşan, sırtı kaşınan dağdır. Şaşırır Gün, dağ konuşur mu? Peki, hiç kaşınır mı? S ... Dağ Kaşındı - Simla Sunay | Nadir Kitap ... . : Dağ Kaşındı. Konuşan, sırtı kaşınan dağdır. Şaşırır Gün, dağ konuşur mu? Peki, hiç kaşınır mı? Simlâ Sunay'ın doğa-insan ilişkisini, bu ilişkinin hem doğa hem insan üzerindeki etkilerini anlattığı kitabı Dağ Kaşındı... 9789944692533. 379582. Dağ Kaşındı. Tudem Yayınları. 9.75. Dağ Kaşındı. Açıklama. Taksit Seçenekleri. Yorumlar. 17.91 TL. Deneyimli yazar Simlâ Sunay'ın doğa-insan ilişkisini, bu ilişkinin hem doğa hem insan üzerindeki etkilerini anlattığı kitabı Dağ Kaşındı, yenilenen içeriği ve çizer Burcu Yılmaz'ın yeni... Kim demiş dağlar konuşmaz diye? Ayağını taştan yere vur! Tap tap tap! Taş konuşursa, dağ da konuşur! Peki, dağın sırtını kim kaşıyacak? Dağın, toprağın, taşın sesini çocuklar duyacak. Kitap : Dağ Kaşındı, Yazar : Simla Sunay, Yayınevi : Tudem Yayınları - 9789944692533 - Fiyat: 11,22 TL. Ayağını taştan yere vur! Tap tap tap! Taş konuşursa, dağ da konuşur!...