Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kevser e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kevser PDF EPUB


Burcu Karataş Metin

Kevser - Burcu Karataş Metin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Burcu Karataş Metin
DOSYA BOYUTU 9,16
TARİH 2019-11-22
ISBN 6051923444
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Her tarafı gece olan birini ışıkları kapatarak korkutamazsın.” Bir kadın kaç kere kör kuyulara düşebilir ve kaç kere çıkabilir yukarı? Geçmişin savaşları bir zaaf mıdır yoksa geleceğe şekil veren altın birer nişan mı? Kevser, harabeye dönmüş yuvasından yetiştirme yurduna, oradan da bir hatanın korkunç kollarına savrulmuş, yine de hayatının kontrolünü eline almak için bıkmadan, yorulmadan mücadele etmiş bir hayat savaşçısı. Kevser, aynı vapura bindiğiniz, aynı sokaklarda yürüdüğünüz, aynı marketten alışveriş yaptığınız ya da çok uzaklardan hikâyelerini hüzünle dinlediğiniz kadınların sesi. Kevser’de her biri yaşanmış bu hikâyeleri okurken, acının esir aldığı bir hayatın umut serüvenine çıkacaksınız.

...in namaz kıl, kurban kes. Kevser Sûresinin Okunuşu (VİDEO) ... Kevser Suresi, Kevser Suresinin Okunuşu ve Anlamı, İnna Atayna Dinle ... . Namaz Sûreleri ve Anlamları için tıklayınız… KEVSER SURESİ. Sure Hakkında Bilgi. Sure adını, ilk ayetinde geçen "kevser" kelimesinden almıştır. Kevser, çok nimet demektir; ayrıca cennette bir havuzun da adıdır. Bu bölümde Kevser Suresi mealini okuyabilir, alt kısımda diğer surelerin meallerini inceleyebilir, üst kısımdaki Kuran'da arama bölümünden istediğiniz kelime ile ilgili tüm ayetleri bulabilirsiniz. Kevser suresi Kur'an-ı Kerim'in yüz sekizinci suresidir. Me ... Kevser Suresi Arapça-Türkçe Okunuşu, Meali ve Fazileti - Nukteler ... . Kevser suresi Kur'an-ı Kerim'in yüz sekizinci suresidir. Mekke'de indirilmiştir. Adını birinci ayette geçen "kevser" kelimesinden almıştır. Surede, Yüce Allah tarafından Hz. Bu itibar ile bu kevser denilen şey, hem kevser nehrine, havuzuna verilen isimdir, denilir, hem de diğer ilâhî lütuflara ad olarak verilmektedir. Binaenaleyh kevser hakkında şöyle denilmektedir. İşte Nasr Suresi arapça yazılışı, Kevser suresi okunuşu ve anlamı ile Kevser suresi hakkında tüm detaylar. Sûre Hz. Peygambere verilen hayırları, nimetleri "Kevser" ile dile getirmektedir. Okunuşu: İnnâ a'taynâkelkevser. Fesalli lirabbike venhar. İnne şânieke hüvel'ebter. Anlamı: (Ey Muhammed!) Doğrusu sana pek çok nimet vermişizdir....