Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Tilkiyle Valsİhale - Rant - Para e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Tilkiyle Valsİhale - Rant - Para PDF EPUB


Ergün Poyraz

Tilkiyle Valsİhale - Rant - Para - Ergün Poyraz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ergün Poyraz
DOSYA BOYUTU 6,98
TARİH 2020-01-13
ISBN 6056933387
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

O, inşaat işçisi olarak başladığı çalışma hayatında, bugün Türkiye'nin en zenginlerinden biri oluyordu...Her kılığa girdi; önceden sıkı ülkücü bir MHP'liyken, sonralarda Diyarbakır'da yaptırdığ AVM' nin adını "Amed" koyarak adeta PKK'ya göz kırpıyordu. Aynı zamanda, Refah, ilk gözağrılarından biriyken, aralarda bir yerde sosyal demokrat oluyordu. Ardından dümeni AKP'ye kırıp ihaleler alıyordu... Ortağı Mustafa Ezici onun AKP aleyhine söylediği sözleri anlata anlata bitiremiyordu...Zonguldak Alaplı liman projesi ihalesini alıyor, ancak yine ihale ile birlikte devraldığı rantlar nedeniyle liman inşaatına bir türlü başlamıyor, sudan sebeplerle devletle bile mahkemelik oluyor, Alaplı için de, "Allah'ın .ittirettiği bir yer" diyordu...Yeryüzü cenneti, bir doğa harikası olan Kazdağları'na usulsüz olarak termik santral inşaatı yapmaya başlıyor, kendisine milyonlar kazandıran danışmanının alacaklarını ödemeyince, adamcağız huzurevinde kalmaya başlıyor, ama onun yüreği sızlamıyordu...Haberini yaptırıp kendini övdürdüğü gazeteciden verdiği parayı geri isteyebiliyordu...Hemen hemen kimle iş yaptıysa onunla mahkemelik oldu. Ona elini veren kolunu kurtaramıyordu...Terminal Yapı ile KKTC'de Ercan Havaalanı inşaatı yapacakken ortağına çalım atarak onu saf dışı bırakıyor, havaalanı inşaatını da yıllarca sürüncemede tutup, kendi yüzlerce milyon dolar kazanıyor. Ortağı Alp Delimollaoğlu'nun, "Emrullah Turanlı 50 Milyon Euro'mu vermiyor..." diye basına demeç verdiğini hatırlıyorduk.0, oldukça ilginç bir kişilik...Okuyunca şaşıracak, hayrete düşecek "Olmaz canım bu kadar da " diyeceksiniz...Kim mi o?Cevabı elinizde tuttuğunuz bu kitapta..

..., aralarda bir yerde sosyal demokrat oluyordu ... Tilkiyle Vals (İhale - Rant - Para) / Ergün Poyraz... - GittiGidiyor ... . Ardından dümeni AKP'ye kırıp ihaleler alıyordu... Ergün Poyraz. O, inşaat işçisi olarak başladığı çalışma hayatında, bugün Türkiye'nin en zenginlerinden biri oluyordu... Her kılığa girdi; önceden sıkı ülkücü bir MHP'liyken... Aynı zamanda, Refah, ilk gözağrılarından biriyken, aralarda bir yerde sosyal demokrat oluyordu. Ardından dümeni AKP'ye kırıp ihaleler a ... Tilkiyle Vals İhale - Rant - Para ... . Ardından dümeni AKP'ye kırıp ihaleler alıyordu... Para Birimi Tilkiyle Vals Kısa Özet. O, inşaat işçisi olarak başladığı çalışma hayatında, bugün Türkiye'nin en zenginlerinden biri... Ardından dümeni AKP'ye kırıp ihaleler aldı... Aynı zamanda, Refah, ilk gözağrılarından biriyken, aralarda bir yerde sosyal demokrat oluyordu. Ardından dümeni AKP'ye kırıp ihaleler alıyordu... Tilkiyle Vals (9786056933387). Marka : Ergün Poyraz. Tedarikçi : Toplumsal Kitap. Barkod : 9786056933387. İhale - Rant - Para. Kritik Stok. Favorilere Ekle....