Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Anayasal Düzenler ve Türkiye'nin Anayasal Düzeni (Temel Bilgiler) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Anayasal Düzenler ve Türkiye'nin Anayasal Düzeni (Temel Bilgiler) PDF EPUB


Serdar Gülener

Anayasal Düzenler ve Türkiye'nin Anayasal Düzeni (Temel Bilgiler) - Serdar Gülener pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Serdar Gülener
DOSYA BOYUTU 3,94
TARİH 2020-02-17
ISBN 6057688149
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitap, adından da anlaşılacağı üzere klasik bir anayasa hukuku kitabından farklı bir tarza sahip olması planlanarak kaleme alınmıştır. Başta Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler (İİBF) ve İşletme Fakültelerinde okutulan ‘’Anayasa Hukuku‘’, ‘’Türk Anayasa Hukuku’’, ‘’Türkiye’nin Anayasa Düzeni’’ vb. dersleri gören öğrencilerin hem anayasa düzenlerine ilişkin genel esaslara hem de Türkiye’nin anayasa düzenine ilişkin kavramlar ve kurumlar hakkında temel düzeyde bilgi sahibi olmalarını sağlayacak içeriğin biraraya getirilmesi hedeflenmiştir. Konuların pekiştirilmesi adına bölüm başlıklandırmaları önce genel esaslar daha sonra Türkiye’deki durumu gösterecek şekilde hazırlanmıştır. Böylece her bir konuda bütünlüğün korunması amaçlanmıştır.

...Türkiye'nin anayasa düzenine ilişkin kavramlar ve kurumlar hakkında temel düzeyde bilgi 21,50 TL ... Anayasal Düzenler ve Türkiye'nin Anayasal Düzeni (Temel Bilgiler) ... . Türkiye'nin Anayasal Düzeni Kavramlar ve... 41.65 TL. Başta Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler (İİBF) ve İşletme Fakültelerinde okutulan ''Anayasa Hukuku'', ''Türk Anayasa Hukuku'', ''Türkiye'nin Anayasa Düzeni'' vb. dersleri gören... Başta Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler (İİBF) ve İşletme Fakültelerinde okutulan ''Anayasa Hukuku'', ''Türk Anayasa Hukuku'', ''Türkiye'nin Anayasa Düzeni'' vb... ...anayasa düzenlerine ilişkin genel esaslara hem de Türkiye'nin anayasa düzenine ilişkin ka ... Anayasal Düzenler ve Türkiye'nin Anayasal Düzeni (Temel Bilgiler)... ... ... ...anayasa düzenlerine ilişkin genel esaslara hem de Türkiye'nin anayasa düzenine ilişkin kavramlar ve kurumlar hakkında temel düzeyde bilgi 21,25 TL. Türkiye'nin Anayasal Düzeni Kavramlar ve... Serdar Gülener. Bu kitap adından da anlaşılacağı üzere klasik bir anayasa hukuku kitabından farklı bir tarza sahip olması planlanarak kaleme alınmıştır....