Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kare Karalamaca 117’den 70’e Zeka Oyunları KitaplarıEşsiz Geometri ve Mantık Oyunları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kare Karalamaca 117’den 70’e Zeka Oyunları KitaplarıEşsiz Geometri ve Mantık Oyunları PDF EPUB


Ahmet Karaçam

Kare Karalamaca 117’den 70’e Zeka Oyunları KitaplarıEşsiz Geometri ve Mantık Oyunları - Ahmet Karaçam pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ahmet Karaçam
DOSYA BOYUTU 9,32
TARİH 2019-11-04
ISBN 6055448998
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kare Karalamaca, son yıllarda, en heyecan verici zeka oyun türü olup çıkmıştır. Özellikle Amerika ve Japonya başta olmak üzere büyük başarı kazanan bu oyun türü, Türkiye’de Yayınevimiz tarafından Türk zeka oyun severleriyle buluşturulmuştur. Doktorlarca da tavsiye edilen bu kitaplar zeka gelişimine doğrudan etki etmesinin yanı sıra aynı zamanda dikkat dağınıklığı ve Alzaymır (Alzheimer) gibi sorunlara da pozitif etki yapmakta ve şiddetle tavsiye edilmektedir. (Tanıtım Bülteninden)

...aca, son yıllarda, en heyecan verici zeka oyun türü olup çıkmıştır ... Kare Karalamaca 12 - 7'den 70'e Zeka Oyunları Kitapları Ahmet... ... . Kare Karalamaca 2 & 7'den 70'e Zeka Oyunları Kitapları Eşsiz Geometri ve Mantık Oyunları. Kare Karalamaca, son yıllarda, en heyecan verici zeka oyun türü olup çıkmıştır. başarı kazanan bu oyun türü, Türkiye'de Yayınevimiz tarafından Türk zeka oyun severleriyle buluşturulmuştur. ...70'e Zeka Oyunları KitaplarıEşsiz Geometri ve Mantık Oyunları. Zeka Oyunları Kitapları Eşsiz Geometri ve Mantık Oyunları. Kare Kar ... Ekinoks Yayın Grubu Kare Karalamaca 11 & 7'den 70'e Zeka... ... . Zeka Oyunları Kitapları Eşsiz Geometri ve Mantık Oyunları. Kare Karalamaca, son yıllarda, en heyecan verici zeka oyun türü... ...70'e Zeka Oyunları KitaplarıEşsiz Geometri ve Mantık Oyunları. 70'e Zeka Oyunları Kitapları Eşsiz Geometri ve Mantık Oyunları. son yıllarda, en heyecan verici zeka oyun türü olup çıkmıştır. Tavsiye et Hata bildir Fiyatı değiştiğinde bildir / Favorilerime ekle. Paylaş : Kare Karalamaca 12 - 7'den 70'e Zeka Oyunları Kitapları Eşsiz Geometri ve Mantık Oyunları. Ekinoks Yayın Grubu. ...70'e Zeka Oyunları KitaplarıEşsiz Geometri ve Mantık Oyunları. 70'e Zeka Oyunları Kitapları Eşsiz Geometri ve Mantık Oyunları. son yıllarda, en heyecan verici zeka oyun türü olup çıkmıştır. (Tanıtım Bülteninden). Kitap Adı: Kare Karalamaca 2 ve 7'den 70'e Zeka Oyunları Kitapları-Eşsiz Geometri ve Mantık Oyunları. Yazar: Ahmet Karaçam. Yayınevi: Ekinoks. Kare Karalamaca, son yıllarda, en heyecan verici zeka oyun türü olup çıkmıştır. 70e-zeka-oyunlari-kitaplari--essiz-geometri-ve-mantik-oyunlari/519638.html">