Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Seraph of the End / Kıyamet Meleği 13 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Seraph of the End / Kıyamet Meleği 13 PDF EPUB


Takaya Kagami

Seraph of the End / Kıyamet Meleği 13 - Takaya Kagami pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Takaya Kagami
DOSYA BOYUTU 5,73
TARİH 2019-06-21
ISBN 6059479295
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.Ferid, Şinoa’nın birliğindekileri ve Mika’yı, kendisi ve Crowley ile birlikte Osaka’ya gitmeye ikna etti. Bu yolculuğun amacının, dünyanın sonunu getiren felaketin ardındaki gerçeği öğrenmek olduğunu söylüyor. Ama artık hiçbir şey sadece göründüğü gibi değil ve dünyanın dört bir yanından gelen soylu vampirler de Osaka’da toplanıyorlar.

...kûm ettiler. 16.17 TL. Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu ... Seraph of the End - Kıyamet Meleği 13 | bkmkitap.com ... . Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm... Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. "Takaya kagami" - diğer ürünler. Seraph of the End / Kıyamet Meleği 14. Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık ... Seraph Of The End - Kıyamet Meleği 13 %30 İndirimli Takaya Kagami ... . Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Sepete at. Ürün detayı. Seraph of the End : Kıyamet Meleği 14. Takaya Kagami. Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler....