Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kur’an ve Kişisel Gelişim e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kur’an ve Kişisel Gelişim PDF EPUB


Esat Demir

Kur’an ve Kişisel Gelişim - Esat Demir pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Esat Demir
DOSYA BOYUTU 8,63
TARİH 2017-02-27
ISBN 6055476946
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İnsanı bütün yönleriyle kullanabilme gücünü elinde bulunduran yegane varlık Tanrıdır. O’nun insana dair ayrı ayrı bilgileri tahsil etme ihtiyacı olmadığına göre bize düşen ayrı ayrı parçalar halinde edindiğimiz bilgileri birleştirerekbütünleşik bir bilgiye yani Tanrısal bir yönteme ulaşmaktır. O’nun kitabında kullandığı yöntemleri inceleyerek, formülleri anlaşılabilir parçalarına ayırıp sırlarını, gizemlerini belirginleştirmek, daha doğru bir ifade ile matematikleşmiş formüllerine erişmektir. Psikolojik gelişim, ruhen güçlenmek için gerekli olan donanım, her daim insanlık için gerekli zaman ötesi bir mutluluk reçetesidir. Tanrısal ruh kullanım kılavuzunun inceliklerine hakim oldukça dünyamızda giderek bozulan ruhsal dengenin de eksenine oturmasına katkı sağlanacak, insanlığın evrensel sorunlarına evrensel çareler üretilmiş olacaktır. Zira insan doğası kültürel ayrılıklara rağmen bütün coğrafyalarda ortak özelliklerdedir.

... muhteşem kitap, Kur'an-ı Kerim'den, kişisel gelişime yönelik (bazı) notlar Kur'an'ı Kerim'de kişisel gelişim ayetlerinden bazıları: İsra 37: Kibirli olma alçakgönüllü davran ... Kur'an-ı Kerim'de Yer Alan Kişisel Gelişim Ayetleri... ... . Müddesir 1-5: Kendini fazla abartma. Tekvir 25-27: Her şeyin üstesinden gelemeyeceğini asla unutma. Bizleri yaratan yüce Rabbimiz Kur'an-ı Kerim'de öyle öğüt ve nasihatlerde bulunuyor ki… Biraz idrak ve aklını çalıştıran aciz kulların bu kişisel gelişim derslerini görmemesi imkansızdır. Psikolojik gelişim, ruhen güçlenmek için gerekli olan donanım, her daim insanlık için gerekli zaman ötesi bir mutluluk reçetesidir. Tanrısal ruh kullanım kılavuzunun incelikler ... Kişisel Gelişim Ve Kur'an - Şule Akdemir ... . Psikolojik gelişim, ruhen güçlenmek için gerekli olan donanım, her daim insanlık için gerekli zaman ötesi bir mutluluk reçetesidir. Tanrısal ruh kullanım kılavuzunun inceliklerine hakim oldukça......