Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ekmek Parası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ekmek Parası PDF EPUB


Kemalettin Tuğcu

Ekmek Parası - Kemalettin Tuğcu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kemalettin Tuğcu
DOSYA BOYUTU 8,2
TARİH 2019-10-15
ISBN 6059501644
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Üstelik boruları koltuğunun altına sıkıştırıyordu. Erol dayanamadı. Boruları ondan aldı. Yola çıktılar. Borular bu kadar ağır olduktan sonra kim bilir Haşim’in yükü nasıldı? Daha köşeyi dönmeden Erol’un kolları ağrımıştı. Bütün gayretini topladı. Götüremeyeceğini anlayınca öylece omuzuna yükledi. Etraftan bir tanıdık görecek diye korkuyordu." Kemalettin Tuğcu Ekmek Parası kitabında; varlık yahut yokluk içindeki insanların hayatlarının bir anda değişebileceğini gösterirken önemli olanın insanca yaşamak olduğunun altını çiziyor ve zamanının İstanbul'unu heyecanlı bir kurguyla okurlara aktarıyor. Her kitabın arkasındaki sözlük ile yazarın kurduğu dünyayı bozmadan okurlara sunuyoruz.

...(Executive chef) Mehmet Yalçınkaya ve ekibi ... Ekmek Parası Muzaffer İzgü ... ... EKMEK PARASI. Fakir bir ailenin çocukları olan Kemal ve abisi Ali para kazanmak için çalışmaktadırlar. Kemal mısır satıyor, annesi de ona yardım ediyordu. adamın biri çocuğunu dolaştırıyormuş, çocuk iş yapan insanlara hayretle bakıyormuş dayanamayıp sormuş: -baba niçin insanlar işe gidiyor ki? hem çok sıkıcı hem de çok zor?! babası: -ekmek parası... Ekmek Parası, Muzaffer İzgü nün çocu ... Ekmek Parası , Muzaffer İzgü - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... ... Ekmek Parası, Muzaffer İzgü nün çocuklar için yazdığı en güzel romanlardan biri. Kitabın özelliği, yazarın kendi çocukluğunun hikâyesini aktarması. Bir ekmek parası kazanabilmek için çekilen sıkıntılar, katlanılan zorluklar, aç yatılan geceler, çıplak geçirilen kış günleri;ama ille de yaşama ve insanlara duyulan sevgi... Kitap Açıklamas...