Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Haydi Sarılalım e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Haydi Sarılalım PDF EPUB


Claudio Gobetti

Haydi Sarılalım - Claudio Gobetti pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Claudio Gobetti
DOSYA BOYUTU 4,49
TARİH 2020-02-14
ISBN 6058032774
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

HER GÜN SIMSIKI SARIL BİRİNE, GÖR BAK HİÇ SORUN KALIR MI GERİDE… Dünyanın en büyük sırrını su samurları çözmüş. Yüzlerindeki ifadeye bir baksanıza, nasıl da mutlular! Peki ne bu sır, biliyor musunuz? Sevdiklerimize sarılmak elbette… Sarılmak her durumda işe yarar. Kendini mutsuz hissettiğinde seni yeniden neşelendirebilir. Ona sarıldığında kanatların olmadan da uçabilirsin. Üşüdüysen eğer seni sımsıcak tutar. ‘Seni seviyorum’ diyemediğinde bu sözü dilin yerine kalbinle söylemene yardımcı olur. Bazen yeniden rüyaya dalmanın, bazen özür dilerim diye fısıldamanın, dans etmeyi öğrenmenin ya da sevinçli bir kutlamanın yolu sarılmaktan geçer. Sarılmak sımsıcak, sakinleştirici, içten bir şeydir. Ve müthiş bir gücü vardır. Üstelik dünyadaki en değerli şey olmasına rağmen herkes birbirine kolaylıkla sarılabilir. Çünkü tümüyle bedavadır! Su samurları “Her gün sımsıkı sarıl birine, gör bak hiç sorun kalır mı geride…” diyorlar. Kulak vermek lazım.

... büyük sırrını su samurları çözmüş ... Haydi Gel Sarıl Bana - YouTube ... . Yüzlerindekiifadeye bir baksanıza, nasıl da mutlular! Peki ne bu sır, biliyormusunuz? Dünyanın en büyük sırrını su samurları çözmüş. Yüzlerindeki ifadeye bir baksanıza, nasıl da mutlular! Peki ne bu sır, biliyor musunuz? Sevdiklerimize sarılmak elbette… Sarılmak her durumda işe yarar. Arden Yayıncılık'tan çıkan "Haydi Sarılalım" sevgiyi ifade etmenin en güzel yollarından birini, sımsıcak bir sarılmanın değerini anlatıyor. Her gün sımsıkı sarıl birine: Haydi S ... Haydi Sarılalım / Claudio Gobetti / Arden Yayınları Fiyatı... - GittiGidiyor ... . Her gün sımsıkı sarıl birine: Haydi Sarılalım. 28.98 TL. HER GÜN SIMSIKI SARIL BİRİNE, GÖR BAK HİÇ SORUN KALIR MI GERİDE… Dünyanın en büyük sırrını su samurları çözmüş. Yüzlerindeki ifadeye bir baksanıza, nasıl da mutlular! 40 TL. Dünyanın en büyük sırrını su samurları çözmüş. Yüzlerindekiifadeye bir baksanıza, nasıl da mutlular! Peki ne bu sır, biliyormusunuz? Alış-Veriş Listeme Ekle. Haydi Sarılalım. Haydi Sarılalım (9786058032774). Marka : Claudio Gobetti. Tedarikçi : Arden Yayınları....