Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kaderimize Yön Veren EvrenYasaları ve Kuantum Bilgelik e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kaderimize Yön Veren EvrenYasaları ve Kuantum Bilgelik PDF EPUB


Sezaver Seçki

Kaderimize Yön Veren EvrenYasaları ve Kuantum Bilgelik - Sezaver Seçki pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sezaver Seçki
DOSYA BOYUTU 5,42
TARİH 2019-07-06
ISBN 6059030403
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Artık Homo Deus (İnsan Tanrı) sözcüklerinin kullanıldığı, Göbeklitepe gibi tarih bilgilerimizi değiştirentapınakların ve kadim bilgilerin günışığına çıktığı bu günler, teknolojik gelişmelerin ışığında bir geçiş sürecine işaret etmektedir. Kaosu da barındıran bu “yükseliş” sürecinde “değişim” kaçınılmaz olduğu için, korkularımızı, kısır döngülerimizi vb. aşma niyetimiz yaşam kalitemizi belirleyecek önemdedir. Bu dönemi fazla sarsılmadan geçirmenin yolu, özümüzün “sevgi” olduğunu “hatırlamaktan”, Tanrıyla ‘bir’ olduğumuzu ‘bilmekten’, doğayla bütünleşmekten ve Evrensel Yasalara uyumlanmaktan geçmektedir. Dolayısıyla, bu kitap bu uyumu sağlamak için sizleri önce saklı gerçeklerinizle buluşturuyor. Günlük hayattan hikâyelerle hangi baskın kişilik özelliğinizin hangi Evrensel Yasaya aykırı davranmanıza neden olduğunu ve bu yüzden yaşadığınız sorunları fark ettiriyor. Ardından çözüm yollarına odaklanıyor. Diğer yandan, kendiniz ve hayat hakkındaki sorularınıza 100 kadar Evrensel Yasayla cevap veriyor.Bu yasaları yalnızca “bilmek” bile yaşam kalitenizi yükseltecek güce sahip. Çünkü her biri, biz istesekte istemesekte “birlikte” çalışıyor ve daha sağlıklı, daha mutlu, daha başarılı, daha güçlü olmamız için bizi uyarıyor, bize yol gösteriyor ve kuantum bakış açısını da işleyerek bizi bir çeşit Bilgelik Yolculuğuna çıkarıyor. Hikâyelerde kendinizden veya bir yakınınızdan benzerlikler bulmaya, kitabın kapağını açtıktan itibaren düşündüğünüzden fazlasına hazır olun. 

...bizi uyarıyor, bize yol gösteriyor ve kuantum bakış açısını da işleyerek bizi bir çeşit Bilgelik Yolculuğuna ... Hayatımıza Yön Veren Muhteşem Evren Yasaları - Uplifers ... ... 25.50 TL. ...daha mutlu, daha başarılı, daha güçlü olmamız için bizi uyarıyor, bize yol gösteriyor ve kuantum bakış açısını da işleyerek bizi bir çeşit Bilgelik Yolculuğuna çıkarıyor. Sezaver Seçki. Artık Homo Deus (İnsan Tanrı) sözcüklerinin kullanıldığı, Göbeklitepe gibi tarih bilgilerimizi değiştiren tapınakların ve kadim bilgilerin günışığına çıktığı bu günler... Ana sayfa/Kişisel Gelişim/Kaderimize Yön Veren Evren Yasaları ve Kuantum Bilgelik. Diğer yandan, kendiniz ve ha ... Kaderimize Yön Veren Evren Yasaları ve Kuantum Bilgelik Sezaver... ... ... Ana sayfa/Kişisel Gelişim/Kaderimize Yön Veren Evren Yasaları ve Kuantum Bilgelik. Diğer yandan, kendiniz ve hayat hakkındaki sorularınıza 100 kadar Evrensel Yasayla cevap veriyor. 24 TL. ...daha mutlu, daha başarılı, daha güçlü olmamız için bizi uyarıyor, bize yol gösteriyor ve kuantum bakış açısını da işleyerek bizi bir çeşit Bilgelik Yolculuğuna çıkarıyor. Diğer yandan kendiniz ve hayat hakkındaki sorularınıza 100 kadar Evrensel Yasayla cevap veriyor. bize yol gösteriyor ve kuantum bakış açısını da işleyerek bizi bir çeşit Bilgelik Yolculuğuna çıkarıyor. Sezaver Seçki. Kitap Tanıtımı. Artık Homo Deus (İnsan Tanrı) sözcüklerinin kullanıldığı, Göbeklitepe gibi tarih bilgilerimizi değiştiren tapınakların ve kadim bilgilerin günışığına çıktığı bu günler... 19.50 TL. ...daha mutlu, daha başarılı, daha güçlü olmamız için bizi uyarıyor, bize yol gösteriyor ve kuantum bakış açısını da işleyerek bizi bir çeşit Bilgelik Yolculuğuna çı-karıyor. 22.50 TL. ...daha mutlu, daha başarılı, daha güçlü olmamız için bizi uyarıyor, bize yol gösteriyor ve kuantum bakış açısını da işleyerek bizi bir çeşit Bilgelik Yolculuğuna çıkarıyor. Diğer yandan kendiniz ve hayat hakkındaki sorularınıza 100 kadar Evrensel Yasayla cevap veriyor. bize yol gösteriyor ve kuantum bakış açısını da işleyerek bizi bir çeşit Bilgelik Yolculuğuna çıkarıyor. 21.60 TL. ...daha mutlu, daha başarılı, daha güçlü olmamız için bizi uyarıyor, bize yol gösteriyor ve kuantum bakış açısını da işleyerek bizi bir çeşit Bilgelik Yolculuğuna çıkarıyor. RAY YAYINCILIK yayınları tarafından yayınlanan Kaderimize Yön Veren Evren Yasaları ve Kuantum Bilgelik adlı kitap kitapçılarda yerini aldı. Kaderimize yön veren evren yasaları ve kuantum bilgelik. Barkod 9786059030403. Stok Durumu VAR....