Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma O Sen’sin e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

O Sen’sin PDF EPUB


Hakan Birol

O Sen’sin - Hakan Birol pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hakan Birol
DOSYA BOYUTU 4,25
TARİH 2019-12-25
ISBN 6058009516
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Üzerindeki miskinliği at!Toparlan ve başla! Gerekiyorsa tekrar başla! Yine, yeniden başla!Tekrar denemekten asla vazgeçme!Unutma! Başarı asla pes etmeyenlerindir!Amerikalı piyanist ve besteci “Eubie Blake” öldüğünde 104 yaşındaydı ve 102 yaşındayken televizyonda bir söyleşi yaparken şöyle sordular: “102 yaşında olmak nasıl bir duygu?”Blake cevapladı:“Yaşın pek tadı yok. Yaşamanın tadını çıkartmaksa çok güzel…”Peki daha 20 yaşındayken yaşamaktan sıkıldığını, mutsuz olduğunu; henüz 30 yaşındayken hayattan bıktığını, kendini değersiz hissettiğini söyleyenlere ne demeli? 50 yaşına gelince “biz bittik artık” diyenleri de hiçbir zaman anlamadım ben. Ortada çözülmesi gereken çok ciddi sorunlar var!Bu eserle; gelişim, başarı ve mutluluk üzerine en önemli şeyleri anlattım. Kitabı bitirdikten sonra artık hiçbir şey için bahanen kalmayacak.Unutma, hala yaşıyorsun ve hayatını kökünden değiştirmek için hala çok zaman var!Not: 102 yaşında olsan bile!

...zü Yaradanın bakan gözü İnsanlığın en son sözü Senin dilinden Muhammed O sensin ki azametsin Hem de büyük ... Sezen Aksu - O Sensin Şarkı Sözü ... ... Her şeyimsin Haykırmak isteyip haykıramadım işte o sensin Yanında hıçkırıp ağlayamadım yine o sensin Kim diye adını hala koyamadım İşte o sensin… O sensin, o sensin Süzülür sabahlar Uyanır hatıralar Gelir iyonya'dan izmir'in sokaklarına Yasemin kokusuyla Geçmişin dokusuyla Ayrılık korkusuyla Sarılır boynuna. O sensin, o sensin Sen.. ...var artık adını sorma o sensin hatırla sen demiştin unutmak kolay olur o zaman hadi ... Sezen Aksu - O Sensin Şarkı Sözü ... . O sensin, o sensin Sen.. ...var artık adını sorma o sensin hatırla sen demiştin unutmak kolay olur o zaman hadi unuttur ahhhhh darılmak yok sevdiğim bu senin hikayense senden güzeli var artık adını sorma o sensin. Karaoke Cafe Kızılay Ankara O Ses Sensin. Mp3.BiG.Az / Mustafa Ceceli / Mustafa Ceceli - O Sensin Ki. Mustafa Ceceli - O Sensin Ki mahni yukle qeydiyyatsiz ve pulsuz. O sensin ki - Mustafa Ceceli. 21 Haziran 2015 Güncel, Müzik 9,427 Views. Güfte: Gülen Özgen Beste : Alper Altuntoprak. Sensin O, rap müzisyeni Ayben'in 18 Mayıs 2005 tarihinde Pozitif Müzik etiketiye yayınlanan ilk solo albümü. Albümün yapımcılığını Atıf Ülkü yapmıştır. Albümde 19 parça bulunmaktadır. Maher Zain'in, Awakening Records & DMC etiketiyle yayınlanan "One" albümünde yer alan "O Sensin Ki (feat. O Sensin Ki Aşkın Yolu. En Muhteşem Allah Kulu. İnsanlığa Doğru Yolu. Mustafa Ceceli - Maher Zain - O Sensin Ki. 2016-06-20 21:04:42. Mustafa Ceceli - Maher Zain - O Sensin Ki - Nihat Hatipoğlu. Kategori: Video Haber....