Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Büyüklere Kedi Şiirleri Mırname e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Büyüklere Kedi Şiirleri Mırname PDF EPUB


Yalvaç Ural

Büyüklere Kedi Şiirleri Mırname - Yalvaç Ural pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yalvaç Ural
DOSYA BOYUTU 5,93
TARİH 1999-12-07
ISBN 9753121261
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yalvaç Ural, edebiyata yetişkinler için yazdığı şiirlerle girdi. Sırasıyla "Güney", "Yelken", "Sanat Emeği", "Varlık", Ama, şiirlerini bugüne dek kitaplaştırmadı. Çünkü o, yalnızca çocuk edebiyatına gönül vermiş bir şair ve yazardır. Oysa, çocukları anlamayanlar dünyayı sevemezler... Ve çocuksu bir duyarlılık taşamayanlar, içimizdeki "büyümeyen çocuğu" asla keşfedemezler.Yalvaç Ural bu kitabında, bir kedinin gözünden çevreyi, dünyayı ve sevgiyi anlatıyor. İlk kez kitaplaştırdığı "Mırname" şiirlerinde, bir romana sığacak kadar anlamlı sözler var. Kısa, mütevazı,ama yürekli şiirler bunlar.Yalvaç Ural, "Desenleri beni çılgına çevirdi!" diyor Feridun Oral için.Belki de, içine "geçimsizlik" katıştırdıkları için büyük olan dostluklarından doğan "Mırname"de, tüm "kediseverler"e adanmış şiirler bulacaksınız. Düşlerin sınırlarını zorlayan desenler, renkler ve çok usta çizgilerle birlikte...Sevgisizliğin yaşandığı dünyamızda, hayvan dostlarımızın en çekiştirileni olan "kedi"nin, bir türlü anlayamadığımız dilinin çağdaş bir çevirisidir belki de bu şiirler ve desenler...Aksoy Yayıncılıktan çıkan, Yalvaç Ural ve Feridun Oral'ın "Mırname" kitabını, kedi sevin ya da sevmeyin, ilgiyle okuyacağınıza inanıyoruz.

...k-gençlik kitapları kategorisinde 10,2 TL fiyat ve PTT Kargo güvencesiyle ... Mırname Büyüklere Kedi Şiirleri ... . Mırnâme Büyüklere Kedi Şiirleri. Ürün Puanı: Yükleniyor... Let us know what's wrong with this preview of Mırnâme - Büyüklere Kedi Şiirleri by Yalvaç Ural. YKY'den iki kitabı birden yayımlandı: Gözü Boynuz ile İzi Yaldız ve Mırnâme - Büyüklere Kedi Şiirleri. Büyüklere Kedi Şiirleri Mırname, Yalvaç Ural, Aksoy Yayıncılık. Konusu, yorumları ve özetini oku, satın al ISBN 9789753112611. Büyükl ... (PDF) Çocuk Kedi ve Şiir: "Mirname: Büyüklere Kedi Şiirleri" Kitabı... ... . Konusu, yorumları ve özetini oku, satın al ISBN 9789753112611. Büyüklere Kedi Şiirleri Mırname. Yalvaç Ural. Alış-Veriş Listeme Ekle. Büyüklere Kedi Şiirleri Mırname. Aksoy Yayıncılıktan çıkan Yalvaç Ural ve Feridun Oral'ın "Mırname" kitabını kedi sevin ya da sevmeyin ilgiyle okuyacağınıza inanıyoruz. Alış-Veriş Listeme Ekle. Büyüklere Kedi Şiirleri Mırname. Aksoy Yayıncılıktan çıkan Yalvaç Ural ve Feridun Oral'ın "Mırname" kitabını kedi sevin ya da sevmeyin ilgiyle okuyacağınıza inanıyoruz. Büyüklere Kedi Şiirleri Mırname. Yalvaç Ural. Yayınevi: Aksoy Yayıncılık. İlkbeş İlkokul tarafından 26/03/2019 tarihinde (11 ay önce) saat 10:19'de oluşturuldu. Mırname Büyüklere Kedi Şiirleri. Aksoy Yayıncılık'tan çıkan, Yalvaç Ural ve Feridun Oral'ın "Mırname" kitabını, kedi sevin ya da sevmeyin, ilgiyle okuyacağınıza inanıyoruz. (Arka Kapak). Yalvaç Ural adlı yazara ait Büyüklere Kedi Şiirleri Mırname kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %40 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. 9789753112611. 725969. Büyüklere Kedi Şiirleri Mırname. Aksoy Yayıncılık. 9.44. Alış-Veriş Listeme Ekle. Büyüklere Kedi Şiirleri Mırname. Aksoy Yayıncılıktan çıkan Yalvaç Ural ve Feridun Oral'ın "Mırname" kitabını kedi sevin ya da sevmeyin ilgiyle okuyacağınıza inanıyoruz. Yalvaç Ural ile Feridun Oral Mırname-Büyüklere Kedi Şiirleri'nde şiir ile resmi buluşturuyorlar. Yalın ama etkili şiirleri, büyüleyici resim dünyasıyla, hiç kuşkusuz,kediseverlerin başucu kitabı Mırname......