Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hatırlı Yara e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hatırlı Yara PDF EPUB


Mukadder Gemici

Hatırlı Yara - Mukadder Gemici pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mukadder Gemici
DOSYA BOYUTU 4,27
TARİH 2020-01-23
ISBN 6257005128
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Mukadder Gemici yeni hikâye kitabı Hatırlı Yara’da da günlük hayatı, sıradan insanların ıstırabını ve geleneğin hâllerini maharetle hikâyeye taşımaya devam ediyor. “Büyük dalgalar duruldu, kalbim çarşaf gibi bir denizin sükûnetine kavuştu. Sessizlik geldi oturdu aramıza artık, şişman bir kişi gibi sıkıştırıyor bizi. Yola bakıyorum, açıldı iyice. O zaman bu anı tut, sımsıkı tut, sakın bırakma, ağır zincirlere sarıp öyle at okyanusa, sabitçe dursun, dönüp dönüp bak, sakın unutma diyorum.”

...: Türk Edebiyatı. Ebat: 13,5 x 21 cm. Hatırlı Yara ... Hatırlı Yara - -Halkkitabevi ... . Kitaba göz at. Kitabı paylaş Mukadder Gemici. Mukadder Gemici yeni hikâye kitabı Hatırlı Yara'da da günlük hayatı, sıradan insanların ıstırabını ve geleneğin hâllerini maharetle hikâyeye taşımaya devam ediyor. Mukadder Gemici yeni hikâye kitabı Hatırlı Yara`da da günlük hayatı, sıradan insanların ıstırabını ve geleneğin hâllerini maharetle hikâyeye taşımaya devam ediyor. 11.34 TL. Mukadder Gemici yeni hikâye kitabı Hatı ... Hatırlı Yara Yorumları ve İncelemeleri ... . 11.34 TL. Mukadder Gemici yeni hikâye kitabı Hatırlı Yara'da da günlük hayatı, sıradan insanların ıstırabını ve geleneğin hâllerini maharetle hikâyeye taşımaya devam ediyor. "Yaralar vardır hayatta, ruhu cüzam gibi yavaş yavaş ve. Mukadder Gemici'nin son öykü kitabı Hatırlı Yara, 2020 yılının başında okuyucuya, önceki kitapları gibi yine Dergâh Yayınları etiketiyle sunuldu. 11.20 TL. Hatırlı Yara-Dergah Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 14x20 cm Mukadder Gemici yeni hikâye kitabı Hatırlı Yara'da da günlük hayatı, sıradan insanların ıstırabını ve geleneğin hâllerini maharetle hikâyeye taşımaya devam ediyor. 9.45 TL. Mukadder Gemici yeni hikâye kitabı Hatırlı Yara'da da günlük hayatı, sıradan insanların ıstırabını ve geleneğin hâllerini maharetle hikâyeye ...