Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çiçekleri Unuttular e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çiçekleri Unuttular PDF EPUB


Cahit Kayra

Çiçekleri Unuttular - Cahit Kayra pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Cahit Kayra
DOSYA BOYUTU 12,83
TARİH
ISBN 9755213295
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

- Karabasan değil, Deprem... Deprem... Diye bağırdı. Önce yataktan kalkmak istedi. Sonra vazgeçti. Zaten bunu düşünürken yere, molozların, sıva döküntülerinin üstüne savruldu. Gözleri yarı aydınlığa alışırken karyolasının ufak bir kamyonet gibi pencere tarafına doğru fırladığını gördü. Gerçekten kamyonet yavrusu karyola o azgın haliyle pencerelerin bulunduğu duvara bindirdi. Bir anda duvarın tuğlalalır, çerçeveler ve kırık camlarla birlikte tuz buz bahçeye uçtu. Açılan boşluktan içeriye serin bir hava ve çekingen bir sabah aydınlığı girmeye başladı. Sonra bu korkunç hengamede yaşamını yitirmemiş olmanın verdiği mutlulukla ve sanki elinde olmadan güldü.

...k ve Sanal Yaşam Öykleri - Karabasan değil ... Çiçekleri Unuttular - Cahit Kayra | kitapyurdu.com ... . Cahit Kayra. - Karabasan değil, Deprem... Deprem... Diye bağırdı. Önce yataktan kalkmak istedi. Sonra vazgeçti. Zaten bunu düşünürken yere, molozların, sıva döküntülerinin üstüne savruldu. Çiçekleri Unuttular. %27. 20,00 TL. %27. Stokta Yok. Çiçekleri Unuttular. Cahit Kayra. HAVALE :14,45 TL %1 EFT İndirimi. Giriş Yap. Şifremi Unuttum. Kitapseç Hesabın Yoksa Hemen Üye Olun. ... Çiçekleri Unuttular - Cahit Kayra | kitapyurdu.com ... . Kitapseç Hesabın Yoksa Hemen Üye Olun. Çiçekleri Unuttular Boyut Yayın Grubu 9799755213292 Cahit Kayra. Sepete At Hemen Al. Çiçekleri Unuttular/Cahit Kayra en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Çiçekleri Unuttular/Cahit Kayra incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Çiçekleri Unuttular. 5,0 (0 Yorum). Cahit Kayra. ×. Çiçekleri Unuttular. Yorum Yap. Adınız. Çiçekleri Unuttular, edebiyat - roman kategorisinde ücretsiz kargo ve 18 TL indirimli fiyatla. Ürün Adı: Çiçekleri Unuttular. Mağaza: kitapzen. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. 15 TL. Gerçek ve Sanal Yaşam Öykleri - Karabasan değil. Deprem... Deprem... diye bağırdı. Önce yataktan kalkmak istedi. Sonra vazgeçti. cicekleri unuttular - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre yeniden eskiye Üretim Tarihine... Çiçekleri Unuttular - %17 indirimli Gerçek ve Sanal Yaşam Öyküleri- Karabasan değil. Deprem... Üye Girişi Yap. Giriş. Şifremi Unuttum! ...