Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Arapça Hikayeler ( 1.Kur ) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Arapça Hikayeler ( 1.Kur ) PDF EPUB


Prof. Dr. Ali Bulut

Arapça Hikayeler ( 1.Kur ) - Prof. Dr. Ali Bulut pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Ali Bulut
DOSYA BOYUTU 5,26
TARİH 2019-11-01
ISBN 9755484945
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Okuma alanında en çok ihtiyaç duyulan materyallerden birisi de kurlara göre yazılmış hikâye setleridir. Biz de bu alana katkı sağlamak amacıyla dört kurdan oluşan bu seti hazırladık.Elinizdeki bu setin başlıca özellikleri şöyledir:Seçilen hikâyelerin hem edebi güzellik taşımasına hem de talebeyi manevi yönden geliştirici olmasına dikkat edilmiştir.Hikâyeler dört kur olarak hazırlanmıştır.İlk iki kur yirmi, diğer kurlar ise on hikâyeden oluşmuştur.Hikâyelerin önemli bir kısmı Türk ve Arap edebiyatında ortak olan ürünlerden seçilmiştir.Yine dünya klasiklerinden de seçmeler yapılmıştır.Hikâyeler sade bir üslûpla yazılmış olup Türkçe-Arapça ortak kelimelerden de yararlanılmıştır.İlk iki kurdaki hikâyelerde şu yol izlenmiştir.Hikâyenin Arapçası verilmiş,Altına kelimelerin Türkçesi yazılmış,Sonra metnin Türkçesi verilmiş,Ardından önce çoktan seçmeli sonra da doğru-yanlış şeklindeki alıştırmalar gelmiştir.Alıştırmaların cevapları kitabın sonunda verilmiştir.Üçüncü ve dördüncü kur on hikâyeden oluşmakta olup hikâyelerden sonra kelimeler ve metin tercümesi yer almaktadır.

...kta zorlananlar için müthiş bir paylaşım olduğuna inanıyoruz ... Arapça Hikayeler-1 - YouTube ... . Arapça dil eğitimine çalışanlar için Arapça Hikaye, Arapça Masal kitaplarına tek tıkla ulaşabilir ve kredi kartı, kapıda Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Vakfı Yayınları Arapça Hikayeler (1. Kur). 5.sınıf hikaye seti - haydi arapça öğrenelim 5 hikaye kitabı. 22.00₺. Add to cart. Akdem Arapça Hikayeler 5 Kitap 1 CD Mutlu Aile Arapça Hikaye Serisi 1. kur. Ali Bulut. Okuma alanında en çok ihtiyaç duyulan materyal ... Arapça Hikayeler (1. Kur) | bkmkitap.com ... . kur. Ali Bulut. Okuma alanında en çok ihtiyaç duyulan materyallerden birisi de kurlara göre yazılmış hikâye setleridir. Biz de bu alana katkı sağlamak amacıyla dört kurdan oluşan bu seti hazırladık. Arapça Okuma Parçası-01: ولد آزَر (Azer'in Oğlu) كَانَ آزَرُ لَهُ وَلَدٌ رَشِيدٌ جِداً. Arapça hikaye Eşşek İnadı Arapça-Türkçe عناد الحمار. عناد الحمارسقط حمار جحا يوما في النهر. ===> 1.Sınıf => ...