Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Arapça Hikayeler ( 1.Kur ) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Arapça Hikayeler ( 1.Kur ) PDF EPUB


Prof. Dr. Ali Bulut

Arapça Hikayeler ( 1.Kur ) - Prof. Dr. Ali Bulut pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Ali Bulut
DOSYA BOYUTU 10,94
TARİH 2019-11-01
ISBN 9755484945
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Okuma alanında en çok ihtiyaç duyulan materyallerden birisi de kurlara göre yazılmış hikâye setleridir. Biz de bu alana katkı sağlamak amacıyla dört kurdan oluşan bu seti hazırladık.Elinizdeki bu setin başlıca özellikleri şöyledir:Seçilen hikâyelerin hem edebi güzellik taşımasına hem de talebeyi manevi yönden geliştirici olmasına dikkat edilmiştir.Hikâyeler dört kur olarak hazırlanmıştır.İlk iki kur yirmi, diğer kurlar ise on hikâyeden oluşmuştur.Hikâyelerin önemli bir kısmı Türk ve Arap edebiyatında ortak olan ürünlerden seçilmiştir.Yine dünya klasiklerinden de seçmeler yapılmıştır.Hikâyeler sade bir üslûpla yazılmış olup Türkçe-Arapça ortak kelimelerden de yararlanılmıştır.İlk iki kurdaki hikâyelerde şu yol izlenmiştir.Hikâyenin Arapçası verilmiş,Altına kelimelerin Türkçesi yazılmış,Sonra metnin Türkçesi verilmiş,Ardından önce çoktan seçmeli sonra da doğru-yanlış şeklindeki alıştırmalar gelmiştir.Alıştırmaların cevapları kitabın sonunda verilmiştir.Üçüncü ve dördüncü kur on hikâyeden oluşmakta olup hikâyelerden sonra kelimeler ve metin tercümesi yer almaktadır.

... Abdülvehhab Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Vakfı 9789755484945 Ali Bulut ... Arapça Hikayeler-1 - YouTube ... . Dr. Ali Bulut kaleminden Arapça Hikayeler ( 1.Kur ) kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Arapça Hikayeler ( 1.Kur ). Yayınevi : M.Ü. İlahiyat Fak. 16.90 TL. Hikâyeler sade bir üslûpla yazılmış olup Türkçe-Arapça ortak kelimelerden de yararlanılmıştır. İlk iki kurdaki hikâyelerde şu yol izlenmiştir. Arapça Hikayeler (1. Kur). (0 K ... Arapça Hikayeler (1. Kur) | bkmkitap.com ... . İlk iki kurdaki hikâyelerde şu yol izlenmiştir. Arapça Hikayeler (1. Kur). (0 Kullanıcı Değerlendirmesi) | Yorum Yap. edilmiştir.Hikâyeler dört kur olarak hazırlanmıştır.İlk iki kur yirmi, diğer kurlar ise on hikâyeden oluşmuştur.Hikâyelerin. arapça hikayeler 1. kur. Biiznillah TV - Arapça Pratik www.biiznillah.com/biiznillahtv/arapca-pratik/nasrettin-hoca-hikayeleri-1. Arapça Hikayeler ( 1.Kur ) Okuma alanında en çok ihtiyaç duyulan materyallerden birisi de kurlara göre yazılmış hikâye setleridir. İlk iki kur yirmi, diğer kurlar ise on hikâyeden oluşmuştur. 18.72 TL. Hikâyeler sade bir üslûpla yazılmış olup Türkçe-Arapça ortak kelimelerden de yararlanılmıştır. •. İlk iki kurdaki hikâyelerde şu yol izlenmiştir. • 19.50 TL. Hikâyeler sade bir üslûpla yazılmış olup Türkçe-Arapça ortak kelimelerden de yararlanılmıştır. •. İlk iki kurdaki hikâyelerde şu yol izlenmiştir. • Πριν 2 χρόνια. Vedat Yılmaz'ın Ramazana Özel hazırladığı "Kıssalarla Arapça" programı "Kur'an'ı okuyorum ama anlamıyorum" diyen herkese ... arapça hikayeler 1. kur....