Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Değerler Eğitimi Seti 3. Kitap Stickerli (5 Yaş ve Üzeri) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Değerler Eğitimi Seti 3. Kitap Stickerli (5 Yaş ve Üzeri) PDF EPUB


Nuran Ferhan Can

Değerler Eğitimi Seti 3. Kitap Stickerli (5 Yaş ve Üzeri) - Nuran Ferhan Can pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nuran Ferhan Can
DOSYA BOYUTU 9,82
TARİH 2019-08-08
ISBN 6059953580
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dini ve ahlâki eğitimin erken yaşlardan itibaren başlamasının önemini dikkate alarak; çocuklarımızın yaşlarına ve gelişim düzeylerine uygun bir şekilde hazırladığımız Okul Öncesi Değerler Eğitimikitabı içerisinde; imanın ve İslam’ın şartları, abdest, namaz vb. Temel ilmihâl bilgileri, âdaplar, hadîs-i şerifler ve Peygamber Efendimiz’i sevmek gibi bölümler yer almaktadır.Okul öncesi dönemin temel eğitim ve etkinlik prensipleri çerçevesinde hazırlanmış olan kitabımızın hem çocuklar için hem de aileleri için faydalı olacağını düşünüyoruz.

...akılarımız Tele 1 Oyun Setleri. Yayınevinin Diğer Kitapları ... Değerler Eğitimi Seti 3. Kitap Stickerli (5 Yaş ve Üzeri)... - GittiGidiyor ... . Okul Öncesi Dini Eğitim Seti 1.Kitap. Siteye Git ❯. 1 saat önce. Değerler Eğitimi Seti 5.Kitap Stickerli (6 Yaş ve Üzeri)/Nuran Ferhan Can/Fazilet Çocuk Yayın... Satıcı: kitap_store. 17,05 TL. Ücretsiz Kargo. Siteye Git ❯. Öykülerle Değerler Eğitimi Seti. Marka : UĞUR BÖCEĞİ. Timaş Çocuk. Büyük boy değerli hikayeler (5 kitap). Dini ve ahlâki eğitimin erken yaşlardan itibaren başlaması ... Değerler Eğitimi Seti 3. Kitap Stickerli (5 Yaş ve Üzeri) ... . Dini ve ahlâki eğitimin erken yaşlardan itibaren başlamasının önemini dikkate alarak; çocuklarımızın yaşlarına ve gelişim düzeylerine uygun bir şekilde hazırladığımız Okul Öncesi Değerler Eğitimi kitabı... İlköğretim ağırlıklı kitap içeriği ile online kitap satışı yapan 5 yaş ve üzeri çocukların seviyelerine uygun sosyal, duygusal ve farklı düşünme , dikkat, işitsel algı, görsel okuma, değerler eğitimi... Dini ve ahlâki eğitimin erken yaşlardan itibaren başlamasının önemini dikkate alarak; çocuklarımızın yaşlarına ve gelişim düzeylerine uygun bir şekilde hazırladığımız Okul Öncesi Değerler Eğitimi kitabı... 10.80 TL. ...dikkate alarak; çocuklarımızın yaşlarına ve gelişim düzeylerine uygun bir şekilde hazırladığımız Okul Öncesi Değerler Eğitimi kitabı içerisinde; imanın ve İslam'ın şartları, abdest... Dini ve ahlâki eğitimin erken yaşlardan itibaren başlamasının önemini dikkate alarak; çocuklarımızın yaşlarına ve gelişim düzeylerine uygun bir şekilde hazırladığımız Okul Öncesi Değerler Eğitimi kitabı... Milli Eğitim Bakanlığının Değerler Eğitimi Genelgesine uygun, öğrenci odaklı bu sette 15 hikâye kitabı bulunmaktadır. Meral Canoğlu Cantürk Kitapları. Okul Öncesi Değerler Eğitimi (16 Kitap-Set). Ortaokul Yardımcı Kitaplar. 5.Sınıf İlköğr....