Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kimsesiz Kız e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kimsesiz Kız PDF EPUB


Hector Malot

Kimsesiz Kız - Hector Malot pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hector Malot
DOSYA BOYUTU 5,59
TARİH 2019-05-01
ISBN 6052944714
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Perrine adlı küçük kız önce babasını, sonra annesini kaybetmiş ve kimsesiz kalmıştır. Ancak hiç tanımadığı akrabaları da vardır. Annesi ölürken kızına Maraucourt’a gidip onları bulmasını söylemiştir. Küçük kız annesine verdiği sözü tutup beş parasız, aç susuz, yalın ayak Maraucourt’un yolunu tutmuş ve orada bir fabrikada işe girmiştir.Fabrikanın sahibi Mösyö Vulfran yıllar önce kaybettiği oğlunun özlemi içinde zengin bir adamdır. Kısa süre sonra yaşlı adam ve küçük kız iyi dost olurlar ve Perrine’nin tüm hayatı değişir.

...Ünlü Fransız yazar Hector Malot'nun (1830-1907), Kimsesiz Çocuk'tan (Sans Famille) sonra yayımlanan Kimsesiz Kız (En Famille) adlı romanı birçok dile çevrildi ... Kimsesiz Kız, Hector Malot » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . Artık genç kız hayatta tek başınadır. Perrine yaşamını sürdürebilmek için bulduğu zor işlerde çalışır. Genç kız cesareti ve çalışkanlığıyla kendine güzel bir gelecek kuracaktır. 8.43 TL. Çünkü kendine güvendikten ve emek verdikten sonra güzel bir gelecek kurmakta mümkündür. Türk okurlarının Kimsesiz Çocuk Remi ile tanıdığı Hector Malot'dan heyecanlı ve duygusal bir... Kimsesiz Kız. Yayınevi. : Türkiye İş Bankası Kültür Y ... Kimsesiz Kız Özet İ Nedir Kısa Bir Biçimde Yazarmısınız - Eodev.com ... . Türk okurlarının Kimsesiz Çocuk Remi ile tanıdığı Hector Malot'dan heyecanlı ve duygusal bir... Kimsesiz Kız. Yayınevi. : Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları. Türk okurlarının Kimsesiz Çocuk Remi ile tanıdığı Hector Malot'dan heyecanlı ve duygusal bir roman. Kimsesiz Kız Fark Yayınları 9789756424957 Hector Malot. Sepete At Hemen Al. Kimsesiz Kız Hector Malot Aperatif Kitap Yayınları 9786052216446 Hector Malot. Hector Malot. Küçük yaşta babasını kaybeden Perrine ile annesi akrabalarını bulmak için yola düşer. Amaçları akrabalarını bulmak ve yeni bir yaşam kurmaktır. Ancak anne ağır hastadır ve yolda ölür. Kimsesiz Kız en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Kim...