Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dede Korkut Kitabı/Şark Klasikleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dede Korkut Kitabı/Şark Klasikleri PDF EPUB


Dede Korkut Kitabı/Şark Klasikleri -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 4,53
TARİH
ISBN 9753624588
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dede Korkut Kitabı, okudukça çoğalan ve bize bir milletin bütün macerasını birkaç hikaye çerçevesinde yansıtan bu tür metinlerdendir. Batı Türklerinin kökenini oluşturan Oğuz'ların hayatını konu alan hikayeler, hem birerhalk hikayesi hem destan hem de masal özelliği gösterir.

...il. "Kibrit kutusu", "iki yemek kaşığı" gibi anlamsız ölçülerle insanlar� ... Dede Korkut Kitabı/Şark Klasikleri - | kitapyurdu.com ... ... Kitap Kağıdı. Son güncelleme: 14.04.2018. Dede Korkut İlk Gençlik Klasikleri AÇIKLAMASI. Her biri "okuduğum en güzel kitap" dedirtecek güzellikte klasikler... Kitabı ve kahramanları tanıtan ön bilgi ve açıklamalar, eserin hem bir hikâyeler toplamı, hem de bir halk romanı gibi okunmasını sağlayacak niteliktedir. Arka Kapak. "DEDE KORKUT" KİTABI (Prof. Hasan Ali Yücel Klasikleri. Psikoloji. Ş ... Muharrem Ergin - Dede Korkut Kitabı - Dilimiz ve Edebiyatımız ... . Arka Kapak. "DEDE KORKUT" KİTABI (Prof. Hasan Ali Yücel Klasikleri. Psikoloji. Şiir. Dede Korkut isimli bir bilge tarafından anlatılan Orta Asya steplerinin fantastik hikâyeleri, bu kitapta sizleri bekliyor....