Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İlahi Armağan e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İlahi Armağan PDF EPUB


Seyyid Abdülkadir Geylani

İlahi Armağan - Seyyid Abdülkadir Geylani pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Seyyid Abdülkadir Geylani
DOSYA BOYUTU 4,61
TARİH 2020-01-11
ISBN 6053024873
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İlahi Armağan“Ey cemaat! Hak Teâlâ ile karşılaşacağınızı biliniz. İşlerinizi ona göre yapınız.”“Mahrum, Allah’tan yardım bulamayandır.”“Asıl zavallı, ahirette Allâh’a yakınlık duygusunu kaybedendir.”“Nefsinin perişanlığına ağla. Bir çocuğun ölse, kıyamet kopmuş gibi gözyaşı dökersin. Kalbindeki inancın ölürse hiç düşünmezsin.”“...Her zaman Hakk’a hitap ediniz. O’na hitabınız yalnız namaz vaktine mahsus olmasın. O’nun varlığını hazır bilin; kulluğunuzu o niyetle yapın.”“Ey cemaat! Kendinizi tevbe etmeye alıştırın. Tevbe ilaçtır. Günahlar ise, her biri birer mikrop gibidir. Tevbe imanın ayrılmaz bir parçasıdır.”“Nefislerinizi, arzularınızı ve kuru isteklerinizi bir yana atınız. Onları azîz ve celîl olan Hakk’a karşı çıkarmayınız.”“Ey sofu elbisesi giyen, önce onu içine giy. Sonra nefsine giy, sonra bedenine...” “Tevbe bir kuvvettir. O her iyiliğin kalbi sayılır.”“Ey kardeşim! Kalbini mescit eyle.«Mescitler Allah içindir. Orada Allah’tan başkasına dua etmeyiniz.» (Cin, 18) âyet-i celîlesinin mânâsını düşün.”

...kitapta toplanmıştır. Lise yıllarımda okul kütüphanesinde rastlamıştım bu kitaba ... İlahi Armağan - "Fethu'r-Rabbani" | Abdülkadir Geylani ... . İlâhî Armağan bir sihir veya fal kitabı değildir. İlahi Armağan. %55. 70,00 TL. İlahi Armağan. Seyyid Abdülkadir Geylani. HAVALE :31,19 TL %1 EFT İndirimi. Anasayfa Abdülkadir Geylani - İlahi Armağan. Whatsapp +90 554 612 0192 [email protected] Kitabn adı: İlâhi Armağan Arabça aslı: El - Fethü'r - Rabbani, Ve'l - Feyzü'r - Rahmani Müellifi: Hz. İlahi Armağan - Abdülkadir Geylani en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! İlah ... İlahi Armağan Abdulkadir Geylani ... . İlahi Armağan - Abdülkadir Geylani en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! İlahi Armağan - Abdülkadir Geylani. Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın! 32 TL. Elinizdeki eser, Kadirilik yolunun önderi büyük mutasavvıf, büyük mürşid Abdülkadir Geylani Hazretlerinin yaptığı vaaz ve sohbetlerin......