Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kuran’dan İncelikler (2. Cilt) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kuran’dan İncelikler (2. Cilt) PDF EPUB


Ömer Şavlığ

Kuran’dan İncelikler (2. Cilt) - Ömer Şavlığ pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ömer Şavlığ
DOSYA BOYUTU 6,66
TARİH 2020-03-23
ISBN 6059325622
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

يمِحَّ الرِنَمْحَّ الرِهّ اللِمْسِ ب Bismillahirrahmânirrahîm.Bizi, İslâm dininin müntesibi kılan Allah Teâlâ’ya sonsuz hamd ve Din’in esaslarını ihtiva eden Kur’ân-ı Kerîm’i kendisine gönderdiği Habîb-i Kibriyâ Muhammed Mustafa (sallallâhu aleyhi ve sellem)’e sayısız selâm olsun. “Onun ahlâkı Kur’ân idi” diyen Hz. Âişe’nin ifadesindeki gibi yaşayan ve mübarek sözleri ile tebyinve tefsir vazifesini en güzel şekilde ifâ eden Hz. Peygamber (sallallâhu aleyhi ve sellem), ondan öğrendiklerinden kıl payı sapmaksızın Kur’ân ahlâkını yaşayan ve yaşatmaya çalışan Sahâbe-i Kirâm, onlardan sonra tâbiîn ve günümüze kadar devam eden ulemâ halkası 1400 küsur yıl önce gönderilen Kitâbullah’ın anlaşıl- masında azamî gayret sarf etmiştir. Bunun bir neticesi olarak da binlerce ciltlik eserler vücuda getirmişlerdir.

...Kapak Dikişli (CİLTLİ) Toplam Cilt/Kitap Sayısı: 2 CİLT ... Kuran'dan İncelikler (2. Cilt) En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Değerli okurlar! Kur'an "Niçin yaşıyoruz ve hem dünyada hem de ahirette nasıl mutlu olabiliriz?" Çünkü Kur'an'da hikmetsiz bir şey olmayacağına göre, bir çeşit kapalılığı ifade eden bu tür kelimelerin Arapça'daki istimalinde bir takım inceliklerin bulunması, sözkonusu kapalılığı da izale edecektir. 12.50 TL. "Onun ahlâkı Kur'ân idi" diyen Hz. Âişe'nin ifadesindeki gibi yaşayan ve mübarek sözleri ... Tarih | Kuran'dan İncelikler 2 Cilt- Ömer Şavlığ ... . Âişe'nin ifadesindeki gibi yaşayan ve mübarek sözleri ile tebyin ve tefsir vazifesini en güzel şekilde ifâ eden Hz. Ömer Şavlığ. Kurandan İncelikler; 2 Cilt. 25 25. Kurandan Cevherler; (Tek Cilt). 72 80. Kolektif. Kur'an-ı Kerim Ve Açıklamalı Meali (Orta Boy). Ömer Şavlığ. يمِحَّ الرِنَمْحَّ الرِهّ اللِمْسِ ب Bismillahirrahmânirrahîm. Bizi İslâm dininin müntesibi kılan Allah Teâlâ'ya sonsuz hamd ve Din'in esaslarını ihtiva eden Kur'ân-ı Kerîm'i kendisine gönderdiği......