Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Satranç Tahtasında İranNükleer Program e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Satranç Tahtasında İranNükleer Program PDF EPUB


Kollektif

Satranç Tahtasında İranNükleer Program - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 6,32
TARİH 2007-02-01
ISBN 9756285329
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İran’ın nükleer güçler tarafından çevrelenmiş durumda olduğunu anlamalıyız: Doğuda Pakistan ve Hindistan, batıda İsrail, kuzeyde Rusya, güneyde Amerikalılar ve müttefikleri. İran son derece hassas bir jeostratejik konumdadır. Bu nedenle İran, kendi stratejik ve güvenlik duruşunu komşularına ve yabancı güçlere kabul ettirmek zorundadır.Prof. Dr. Ali-Asghar KAZEMIABD’nin 11 Eylül saldırılarını bahane ederek Afganistan’a ve Irak’a saldırması, netice itibari ile bölgeye yerleşmesi, Ortadoğu’daki güç dengelerini değiştirmiş ve bölgede yeni bir rekabet ortamı oluşturmuştur. Bu rekabet ortamında eskiden beri süre gelen derin düşmanlıklar körüklenmekte ve Ortadoğu’nun haritası değiştirilmeye çalışılmaktadır. Elinizde bulunan kitap bahsettiğim rekabet ortamında diğer büyük oyuncularla birlikte İran’ın hamlelerini mercek altına almakta ve İran’ın Nükleer programı ve geleceği hakkında geniş kapsamlı bir çalışmayı okuyucularla paylaşmaktadır.Yrd. Doç. Dr. Kenan DağcıBüyük oyunun değişmez adresi Ortadoğu, değişmez mekanlarından birisi de İran. ABD, II. Körfez Savaşı ile Ortadoğu’ya yerleşti ve Irak’ı işgal etti. Savaş için ileri sürülen nedenlerin hiçbiri doğru çıkmadı. Irak’ta her gün yüzlerce insan ölüyor. Sıra şimdi İran’da mı? İran’ın nükleer programı hangi safhada? İran’ın nükleer çalışmaları ne gibi tehditler oluşturuyor? Gelişmelerin Türkiye’ye yansımaları neler olabilir? Sorunları ile gerçekler ve oluşturulmaya çalışılan sanal bilgiler, Türkiye’deki düşünen herkesin aklını meşgul ediyor. “Satranç Tahtasında İran” kitabı akıllara gelen bu gibi soruları aydınlatmaya çalıyor.

...ada? Satranç Tahtasında İran kitabı akıllara gelen bu gibi soruları aydınlatmaya çalıyor ... Satranç Tahtasında İran Nükleer Program ... . Irakta her gün yüzlerce insan ölüyor. Sıra şimdi İranda mı? İranın nükleer programı hangi safhada? Satranç Tahtasında İran kitabı akıllara gelen bu gibi soruları aydınlatmaya çalıyor. Satranc Tahtasında Iran & Nukleer Program. Yazar: Kollektif. TASAM YAYINLARI. "Satranc Tahtasında Iran" kitabı akıllara gelen bu gibi soruları aydınlatmaya calıyor. Sorunları ile gerçekler ve oluşturulmaya çalışılan sanal bilgiler, Türkiye'deki düşü ... Satranç Tahtasında İran : Nükleer Program. ... . Sorunları ile gerçekler ve oluşturulmaya çalışılan sanal bilgiler, Türkiye'deki düşünen herkesin aklını meşgul ediyor. " Satranç Tahtasında İran" kitabı akıllara gelen bu gibi soruları aydınlatmaya çalışıyor. Sorunları ile gerçekler ve oluşturulmaya çalışılan sanal bilgiler, Türkiye'deki düşünen herkesin aklını meşgul ediyor. " Satranç Tahtasında İran" kitabı akıllara gelen bu gibi soruları aydınlatmaya çalışıyor. SATRANÇ TAHTASINDA İRAN "NÜKLEER PROGRAM" - KOLLEKTIF (ISBN:9789756285329) özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Irak'ta her gün yüzlerce insan ölüyor. Sıra şimdi İran'da mı? İran'ın nükleer programı hangi safhada? "Satranç Tahtasında İran" kitabı akıllara gelen bu gibi soruları aydınlatmaya çalıyor. Nükleer Program. Sıra şimdi İran'da mı? İran'ın nükleer programı hangi safhada? " Satranç Tahtasında İran" kitabı akıllara gelen bu gibi soruları aydınlatmaya çalışıyor. Sorunları ile gerçekler ve oluşturulmaya çalışılan sanal bilgiler, Türkiye'deki düşünen herkesin aklını meşgul ediyor. " Satranç Tahtasında İran" kitabı akıllara gelen bu gibi soruları aydınlatmaya çalışıyor. Irakta her gün yüzlerce insan ölüyor. Sıra şimdi İranda mı? İranın nükleer programı hangi safhada? Satranç Tahtasında İran kitabı akıllara gelen bu gibi soruları aydınlatmaya çalıyor. Irakta her gün yüzlerce insan ölüyor. Sıra şimdi İranda mı? İranın nükleer programı hangi safhada? Satranç Tahtasında İran kitabı akıllara gelen bu gibi soruları aydınlatmaya çalıyor. Irak'ta her gün yüzlerce insan ölüyor. Sıra şimdi İran'da mı? İran'ın nükleer programı hangi safhada? "Satranç Tahtasında İran" kitabı akıllara gelen bu gibi soruları aydınlatmaya çalıyor. Sorunları ile gerçekler ve oluşturulmaya çalışılan sanal bilgiler, Türkiye'deki düşünen herkesin aklını meşgul ediyor. " Satranç Tahtasında İran" kitabı akıllara gelen bu gibi soruları aydınlatmaya çalışıyor. Irakta her gün yüzlerce in...