Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Düşün, Üret, Bul! e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Düşün, Üret, Bul! PDF EPUB


Osman Algın

Düşün, Üret, Bul! - Osman Algın pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Osman Algın
DOSYA BOYUTU 5,45
TARİH 2019-09-03
ISBN 6050831566
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sorusu İçinde, Cevabı Sadece Sende!Zeki olduğunu düşünen ya da düşünmeyen herkesi bu kitabı okumaya davet ediyoruz. İçerisinde beyin jimnastiği ve zekâ gelişimi için hazırlanmış yüzlerce soruyla bu kitap tam bir zekâ kılavuzu... Sayısal işlem yapmadan zekâ geliştirmek mümkün mü diyenler? Bu kitap sizlere de gelsin! Bu arada cevapları kitabın içinde boşuna aramayın, bulamazsınız. Neden mi? Çünkü bu soruların cevabını yalnızca "siz" biliyorsunuz!

...en herkesi bu kitabı okumaya davet ediyoruz ... Düşün, Üret, Bul! | bkmkitap.com ... . İçerisinde beyin jimnastiği ve zekâ gelişimi için hazırlanmış yüzlerce... Düşün Üret Bul. İlgili Ürünler. %26 Stoktan Teslim 11.5.2010 Ön sipariş. Ürün detayı. Düşün Üret Bul. Düşün, Üret, Bul! AÇIKLAMASI. Üretici düşünce, problemlere, yetersizliklere, bilgi açıklıklarına, eksik elemanlara, uyumsuzluklara vb.Lerine duyarlı olma, zorlukları belirleme; problemlere ilişkin çözümler... Düşün Üret Bul! %30 indirim. Kitapi ... Düşün, Üret, Bul! - Osman Algın | kitapyurdu.com ... ... Düşün Üret Bul! %30 indirim. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Düşün Üret Bul. Yazar. Osman Algın - Süleyman Kahraman....