Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kişisel Özgürlüğün Psikolojisi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kişisel Özgürlüğün Psikolojisi PDF EPUB


William Glasser

Kişisel Özgürlüğün Psikolojisi - William Glasser pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR William Glasser
DOSYA BOYUTU 6,33
TARİH 1999-05-30
ISBN 9758243632
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hayatımızın her döneminde, sadece kendileri için değil; bizler için nelerin doğru ya da yanlış olduğunu belirten insanlarla karşılaşmaktayız. Düşünce yapımızı yıllardır baskısı altına alan bu "Senin için doğru olanı ancak ben bilirim." geleneksel anlayışa meydan okumak için yazar William Glasser bir teori geliştiriyor; Seçim Teorisi. Bu teori, baskıcı ve yıkıcı disiplini bir kenara bırakıp; başkalarıyla iyi geçinmemiz ve şimdikinden daha mutlu olabilmemizi sağlayacak bir psikoloji ile tanışmamıza olanak sağlıyor.Bu yeni psikoloji anlayışına göre herşey sizin seçiminiz.Yaşadığınız mutsuzluk, hastalık, duygusal hayatınızın iyi ya da kötü olması da dahil bütün ruhsal ve fiziksel yaşamınız bu seçimin sonucu.Dr. Glasser'in aile, iş ve okul yaşantısından terapi öyküleriyle de zenginleştirdiği seçim teorisinin uygulanması durumunda kişisel özgürlüğün nelere muktedir olduğu akılcı bir üslupla okuyucuya sunulmaktadır.

...elirten insanlarla karşılaşmaktayız. Kişisel Özgürlüğün Psikolojisi ... Kişisel Özgürlüğün Psikolojisi - William Glasser ... . Yazarı Willi Glaser Hayat Yayınları. başkalarıyla iyi geçinmemiz ve şimdikinden daha mutlu olabilmemizi sağlayacak bir psikoloji ile tanışmamıza olanak sağlıyor. Dr. Glasser'in aile, iş ve okul yaşantısından terapi öyküleriyle de zenginleştirdiği seçim teorisinin uygulaması durumunda kişisel özgürlüğün nelere olduğu akılcı bir üslupla okuyucuya sunulmaktadır. Türkçe Akademik Kitaplar. Back. Psikoloji. Kişisel Özgürlüğün Psiko ... Kişisel Özgürlüğün Psikolojisi En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Türkçe Akademik Kitaplar. Back. Psikoloji. Kişisel Özgürlüğün Psikolojisi. William Glasser. Yayınevi: Hayat Yayınları....