Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma 1. Sınıf Matematik Seti e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

1. Sınıf Matematik Seti PDF EPUB


İkbalErduran Alptekin

1. Sınıf Matematik Seti - İkbalErduran Alptekin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İkbalErduran Alptekin
DOSYA BOYUTU 3,10
TARİH 2020-01-23
ISBN 6577853465
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Düşünüyorum: Konu anlatımlı Matematik fasiküllerde, bilgi doğrudan verilmez. Öğrenci “keşfetme” yoluyla bilgiye ulaşmaya çalışır. Bilgiye ulaşması için de “düşünmesi” gerektiği vurgulanır ve hazır bilgiden uzaklaştırılır.Öğreniyorum: Öğrenci, bulduğu bilgiyi konunun içinde kullanır. Bu bilgilerle neler yapılabileceğini ve bilgilerin örtüşüp örtüşmediği sorgular.Öğrendiklerimi Uyguluyorum: Öğrenci, bu alanda farklı etkinliklerle konuyu tekrar etme çalışmalarına geçer. Test tekniği ile bilgilerini sorgular.

... sınıf seviyesindeki öğrencilerin matematik konularını somutlaştıran, görerek ... Ce1 Eğitim Araçları - 1. Sınıf Matematik Seti ... ... 1. Sınıf Matematik Eğitim Seti. Açık Öğretim. 13 видео. 01. Sınıf Matematik - Ünite 1-1. 1. Sınıf Matematik Görüntülü Eğitim Seti. 1. ünite: matematik heyecanı. 5. ünite: sayılar ve ölçme. - İlköğretim 1. Sınıf Matematik Online Deneme Sınavları Hediye! 1. SINIF MATEMATİK SETİ en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! 1. SINIF MATEMATİK SETİ incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekl ... 1. Sınıf Matematik Etkinlik ve Çalışma Kağıtları 2019-2020 ... . SINIF MATEMATİK SETİ incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! 1. Sınıf Matematik Seti Medyan Yayınları. 1. Sınıf Çıkarma İşlemi Problemleri...